2737
2739
عنوان

مادرای عزیز بیاید تاپیکم

58 بازدید | 10 پست

سلام پسر۶سالم از صبح حالش خوب بود ولی از غروب به اینور دچار تب شده والان یه خرده لرز گرفته استامینوفن هم دادم ولی تبش قطع نمیشه چیکار کنم 

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

بچه من هفته پیش گرفت. بردمش دکتر. گفت ویروس جدیده. سه روز تب داره. شیاف استامینوفن و شربت سیتریزین داد. دو سه روز بچه م بی حال و تبدار بود تا خوب شد

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیاف استامینوفن،یا دیکلوفناک

به زور گذاشت یه شیاف گذاشتم الان خوابه ولی خیلی بی حاله

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2728
بچه من هفته پیش گرفت. بردمش دکتر. گفت ویروس جدیده. سه روز تب داره. شیاف استامینوفن و شربت سیتریزین د ...

سیتریزین برای چی

سیتریزین برای چی

ابریزش بینی

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
به زور گذاشت یه شیاف گذاشتم الان خوابه ولی خیلی بی حاله

شیاف چی بود؟

اگه دیکلوفناک باشه،زود اثر میکنه،تا صبح راحته

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈
ابریزش بینی

این اصلا آبریزش وسرماخوردگی نداره فقط تب ولرز

2738
شیاف چی بود؟ اگه دیکلوفناک باشه،زود اثر میکنه،تا صبح راحته

دیکلوفناک دارم برای بزرگسالان ولی به پسرم شیاف استامینوفن گذاشتم

دیکلوفناک دارم برای بزرگسالان ولی به پسرم شیاف استامینوفن گذاشتم

انشالله زود خوب بشه 

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈
انشالله زود خوب بشه 

مرسی عزیزم