2733
2734

سلام 

الان پسر 5ساله ام گفت که دختر خواهرشوهرم بردتش تو کمد و جاهای خصوصیشو نشونش داده. چیکار کنم؟ چی بهش بگم؟ 

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا لعنتشون کنه. من نمی تونم رفت و امدم رو قطع کنم

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!
2728
خدا لعنتشون کنه. من نمی تونم رفت و امدم رو قطع کنم

این چیزا پیش میاد زیاد فکر نکن فاجعه اتفاق افتاده

ترجیحا نباید بچه ها رو با هم تنها گذاشت

من بارها به پسرم گفتم دیدن این جاها فقط مامان بابا عیب نداره و کاره بدیه بقیه ببینن

نظارتتو بیشتر کن 

2740
چن سالشه دختر عمه ش؟

7سال

یه بچه ی بی ادب و پررو

این چیزا پیش میاد زیاد فکر نکن فاجعه اتفاق افتاده ترجیحا نباید بچه ها رو با هم تنها گذاشت من بارها ...

منم خیلی راجع به این چیزها براش توضیح دادم ولی متاسفانه تو ایام عید یه کم بی دقتی کردم

چند سالس به نظرم زیاد مهم نیست بلاخره باید تفاوتا رو بدونه ولی دیگه یه ثانیه ازش غافل نشو

حتما عزیزم 

بار اول با عصبانیت واکنش نشون ندید و به تعریف حریم شخصی با صحبت کردن و چیزهایی که باید رعایت کنه پیش دیگران بسنده کنید و زشت بودن دیده شدن بخش های خصوصی رو تذکر بدید بهش با ملایمت و روی خوش ولی قاطع

دفعات بعد اگر خیلی تکرار شد و دیدید به حرفتون بی توجهی میکنه بدون دعوای شدید تدکر محکم تر بدید و تنبیه کم توجهی کوتاه مدت رو بکار بگیرید و تنبیهات غیر مستقیم و بکار بگیرید و فاصله ی زمانی رفت و آمد با اون خانواده رو کمتر کنین به علاوه اینکه هیچ وقت باهم دور از چشم جمع بازی نکنن

گفت: «درنگ کنید که من آتشی دیده ام...ای بسا خبری بیاورم از آن».....رفت.......و «پیامبر» بازگشت.