2733
2734
عنوان

مهمونی تو منزل مادرشوهر

1053 بازدید | 41 پست

من و شوهرم شهر من زندگی میکنیم البته اول قرار بود شهراون باشیم ولی اومدیم انقد جاریم بی احترامی و متلک انداخت. محدودیت ها و کمبود های شهرش و موقعیت کاری خوب تو شهرم دلایل دیگه برای رفتنمون بود. الان بعد شش ماه اومدیم. همون جاریم اومده سرسنگین منم مث خودش رفتارکردم. هم الان هم شش ماه پیش ک یمدت بودیم همیشه هم  دقیقاموقع شام میاد ولی نمیخوره و دست به هیچی هم نمیزنه ن سفره ن ظرفها ولی شوهرش غذا میخوره میره کنار. خواهرشوهرمم ک مجرده ازش یاد گرفته اونم هیچکار نکرد. منو مادرشوهرم سفره پهن کردیم. غذارو مادرشوهرم درست میکنه. بعد همه بجز خواهرسوهرمو جاریم خوردن. موقع جمع کردن هیشکی کاری نکرد. البته مادرشوهرم گناه داره. خودم نصفشو جمع کردم بقیشو شوهرم. ظرفهارو تنهایی شستم. حتی ی تعارف خواهرشوهرم نزد.فرهنگ خانواده من خیلی تاکید رو احترام ب بزرگتر و کمک بهش داره ولی اینا انگار برعکسن. مادرشوهرمم هیچی نمیگه ولی روم نمیشه بشینم با این همه سنش جلوم خم وراست بشه. اصلا طاقت ندارم. ولی اینک جاریمو خداهرشوهرم میشینن و قیافه میگیرن سختمه. شوهرم اول گفت تو محل اونا نده باز گفت اگ ناراحتی اصلا دیگ کمک نکن. مگ میشه؟ منم مث اونا بشم؟ خونه مامانمم ظرف میشوریم کمک میکنیم. ولی اینجا برعکسه. الان نمیدونم با خواهرشوهرم ک این چندروز تو خونه پدرشوهرمم چجوری رفتارکنم صمیمیه شوخی میکنه ولی هروقت جاریم هست مث اون میشه رفتارش. لطفا بگین الان تو این وضعیت چجوری رفتارکنم ک کسی بهم بی احترامی نکنه. ممنونم

خیلی طولانی بود خلاصه اشو بگو عشقم😀😀😀

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خواهرشورت بگو چرا وقتی اون عروس میاد توام تغییر میکنی..بزار از اول رک باشی و حرفی تو دلت نمونه...بگو ناراحت میشم یا اگه میبینی نمیشه به شوهرت بگو بهش بگه

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫
2728

عزیزم تو بهترین کارو میکنی محل اونا نده کمک واحبه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2740

تبريك ميگم به مادرت با اين تربيت درستش عزيزم🌷🌷🌷 تو خودت باش نه زياد صميمي بشو نه سرد خيلي عادي مطمنن خواهر شوهرت تحت تاثير جاريت هست براي همين جلوي اون جرات نميكنه به تو نزديك بشه اما برات مهم نباشه ميدونم سخته اما چاره اي نداري عزيزم

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊

عزیزدلم تو کار خیلی درستی میکنی اصلا خودتو عوض نکن و خیلی باهاشون گرم نگیر بی تفاوت باش خودتو سرگرم کن گه گاهیم اگر شوخی کردن خشک نباش معمولی ولی جوری باش که به خودشون اجزای بی احترامی ندن خودتو سنگین بگیر 😊

بهش بگو ....قشنگ با بلند بگو مامان جون شما چرا کار میکنید وقتی سه نفر اینجا هستن شما نباید دست چیزی بزنید ...اینجوری هم ریدی به اونا هم تو چشم مادر شوهرت عزیزی و هم اون بنده خدا گناه داره ....جاریتو باید جر داد چه پرو وقیحه شوهرش باید بش بگه ....به نظر من صدا کن خاهر شوهرت بگو میای اینجا کمکم اب بکشی چون نکنی عادت میکنن فقط خودت اذیت میشی ...در ضمن وقتی آمد هی ریز ریز بگو مامانت گناه داره تا عروس دختر داره نباید هی جلو ما بلند شه کار کنه که ...هی برو رو مخشون

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2706