2737
2739
عنوان

بعد از دوسال ، فردا شب خاستگاریمه 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2056 بازدید | 99 پست
اخلاقش خوب هست ؟ درامد و کار داره؟

فعلا تو این دو سال که خیلی خوب بوده 

بابامم تحقیق اینا رفت همه تعریف کردن از خانوادشون و فرهنگشون 

تا الان که خوبه ایشالا تا اخرش همینجور بمونه . 

بورس شرکت نفته الان داره فوق  میگیره 

درامدشم فعلا در حد گذران زندگی هست  اما چون دزسم میخونه تمام وقت شاغل نیست ، در خد اینکه پروژه برداره و ایناست.  

ااحتمالا ام یکی دو سال دیگه عروسی کنیم 

تااونوقت توکل به خدا . 

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خوشبحالت.کاش من جای توبودم.من مجردم.خواستگارم ندارم

انشالا بزودی اون پسر قدبلنده که چشماش سبزه و موهای پریشون مشکی داره با اسب سفیدش در خونتونو بزنه 😀

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2728
2740
ما از اول مجلس عروس هم هست..زشت نیست سلام کنی بری؟؟؟

واسه ما وقتی از قبل آشنایی داریم اینطوریه میگن دیگه شما که همو دیدین قبلا  اما خودم واسه خواستگاریای که میومدن نمیشناختیم و جوابمم رد بود از اول بودم  

بنظر من چون خودم تو این شرایط بودم میگم بعد از سلام و احوالپرسی نری تو مجلس بهتره تا خانواده ها حرفاشونو بزنن

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫
واسه ما وقتی از قبل آشنایی داریم اینطوریه میگن دیگه شما که همو دیدین قبلا   اما خودم واسه خواس ...

نمیدونم والا من مجردم به همه گفتم نه🤭🤭البته زیاد کسی راه نمیدیم خونه

ولی اقوام رسم داریم دختر باشه

نمیدونم والا من مجردم به همه گفتم نه🤭🤭البته زیاد کسی راه نمیدیم خونه ولی اقوام رسم داریم دختر باش ...

ان شاالله بهمین زودی اونیکه دلت میخواد و خوشبختت میکنه بیاد خواستگاریت عزیزم...اما خودت اینقد استرس داری ترجیح میدی واینسی  

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫
ان شاالله بهمین زودی اونیکه دلت میخواد و خوشبختت میکنه بیاد خواستگاریت عزیزم...اما خودت اینقد استرس ...

نه بابا من پررو ام

تو یکی از جلسات خواستگاری افتادم تو بغل پسره مثل فیلم هندیا ولی خدایی یکم خجالت کشیدم

ی بارم مادر پسره گ۴ت نمقخوای برامون چایی بیاری اصاره کردم داداشم گفت نه مقخوام خودت بیاری منم گفتم صرمنده هنوز تصمیم قطعی نگرفتم جوابم چیه تا مثبت نباشه چای نمیارن🤭

کلا باحالم

نه بابا من پررو ام تو یکی از جلسات خواستگاری افتادم تو بغل پسره مثل فیلم هندیا ولی خدایی یکم خجالت ...

وقتی دلت جایی گیر کنه ببین چطور استرس بگیری