2737
2739
عنوان

مامانا توروخدا کمکم کنید😭😭

138 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من یه نوزاد ۳۳روزه دارم.اوایل خوب میخوابید تا به همین چند روز پیش.الان نزدیکه سه یا چهار روزه خوب نمیخوابه تا میخواد چشماشو روهم بزاره سریع از خواب میپره گریه هم زیاد نمیکنه فقط بی قراری میکنه و مدام شیر میخوره البته آروغشم میزنه.تا الان شربت گریپ میکسچر و کولیک ایز دادم ولی فایده نداره.نه خودش میخوابه نه من.عمیق ترین خوابشم دوساعته بعدش گریه میکنه.اگه چیزی دراین مورد میدونید ممنون میشم راهنمایی کنید 

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم کلا دوساعت بیشتر ک نمیخوابن پسر منم والا دوماهشه هر دوساعت بیداره شکمش میپیچه بهش پدی لاکت بده ...

اخه اوایلش سه ساعت و میخوابید شیرمیخورد میخوابید ولی الان هی بیداره دوشب پیش از ساعت ۶عصر تا ۴صبح بکوب بیدار بود😭

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤
2738
اخه اوایلش سه ساعت و میخوابید شیرمیخورد میخوابید ولی الان هی بیداره دوشب پیش از ساعت ۶عصر تا ۴صبح بک ...

اکثر بچه ها چند ماه اول همینطورن  اگر بیقراری ودل درد نداره   طبیعی  حداکثر تا 6ماهگی  خوب میشه   اگه درد نداره  دارو بهش نده  پسر من همینطور بود گاهی تا صبح بیدار  بود الان بزور بیدارش  میکنیم