2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

براش شعرای کودکانه بخون بلند بلند خیلیی باهاش حرف بزن انگارک  داری با یه ادم بزرگ صحبت میکنی ما یه همسایع داشتیم ینی انقد برای دخترش شعر میخوند و بلندبلند باهاش حرف میزد ازش سوال میپرسید زل میزد تو چشاش دوباره چن بار سوالشو تکرار میکرد اخر سر بچه زود زبون باز کرد همراهیش میکرد😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

بچه ی منم 

در همین حده

نگران نباش 

یکم دیر و زود داره

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

به دخترش میگف پریو صدا کن بیادخونمون ینی منو😂 باورت نمیشه یهو میدیدم داره با اون زبون نصفه و نیمش صدام میزنه میگه بیا

2738

دختر من که با نگاه کردن عمو پورنگ وای سریال بالشها بیشتر داره حرف میزنه تا یه چیز جدید یاد میگیره از صبح تا شب همش میاد میگه مامان سباد داری نه نه(به سواد میگه،سباد)یا به متکا میگه ممکا

عشق مامان وبابا سوگند خانم وآقا بنیامین 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
دختر من که با نگاه کردن عمو پورنگ وای سریال بالشها بیشتر داره حرف میزنه تا یه چیز جدید یاد میگیره از ...

الهیی من فدااش😍😍

من واسه دخترم خیلی کتاب شعر میخونم. و واقعا تاثیرش رو دیدم شاید در روز پنج شش تا کتاب شعر میخونیم قبل خواب هم همینطور.  البته دخترمم علاقه داره. من کتابخونه زدم تو اتاقش و هر موقع دلش میخواد من کار نکم و کنارش بشینم میره کتاب میاره. 

با مجموعه کتاب های چشم قلمبه 😅😅به کتاب علاقه مند شد.

نگذار تلوزیون زیاد نگاه کنه. اون یه ارتباط یکطرفه اس.

اگر مهد هم بگذاریش خیلی تاثیر داره. 

دختر من الان 2.5 سالش هست شعر های کتاب داستانش رو حفظه ولی شاید هر کدوم بالای 100 بار براش خونده شده.

2706