2737
2739
عنوان

بچه من اگر زنده بود الان ۹هفته بود 😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایمان داشته باش حتما حکمتی توش بوده شاید اگه بدنیا میومد اینده قشنگی نداشت مامان منم نمیتونست بچه ...

ماشالله...خدا حفظش کنه.راستی مگه مامانت چند سالشه؟

خدایا...من و همسرم بی صبرانه منتظره هدیه آسمانی تو هستیم...آغوشمان را سبز و زندگیمان را با هدیه فرزند شادمان کن.آمین.
2728

منم مثل شما البته بعد از سه سال حامله شدم و سه ماهگی سقط کردم یک ماه بعدش برادر شوهرم و خواهرشوهرم باهم عروسی کردن و بلافاصله حامله شدن، من دقیقأ حالت رو فهمیدم الان چون خودم زجر میکشیدم از غصه به در بود اما بعد مدتی برام کمرنگ شد وتونستم بیخیال شم الانم هشت سال از سقطم میگذره و هنوز حسرتش به دلم هس ولی راحتتر کنار میام، شما هم از فکر خودت بیرون کن سعی کن برات عادی باشه 

نینی کوچولوی من کاش زودی بیای تو دلم(خدایا مگه میشه باشی و تنها بمونم؟؟؟؟) 

عزیزم من بعد ۹ سال و دو تا سقط باردار شدم جاری بزرگم دو تا دختر داره و جاری وسطی دو تا پسر همیشه یه جورایی حس میکردم اینکه بچه دارن رو سرم منت میکنن فامیلها همش میگفتن اونا بچه دارن تو چرا نمیاری.... الان خدا بهم دو جنسو بخشیده دختر و پسر همونایی که خودشون داشتن منت میذاشتن با حسادت نگاه میکنن .هیچ وقت از حکمت خدا غافل نباش اگه شکر گذار باشی خدا همچین غافلگیرت میکنه که اطرافیان هم انگشت به دهن میمونن .شش هفته واقعا چیزی نیست کسایی هستن که تا نصف بارداری رفتن و خدا نخواسته ادامه پیدا کنه من یه سقط داشتم جنینمو کف دستم گذاشتم هنوز هم که هنوزه دلم میگیره  ولی حکمتشو هزار مرتبه شکر .خودتونو تقویت کنین بیشتر سقط ها لقاح بیکیفیته انشالله دلتون شاد میشه و دامنتون سبز .

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
عزیزم من بعد ۹ سال و دو تا سقط باردار شدم جاری بزرگم دو تا دختر داره و جاری وسطی دو تا پسر همیشه یه ...

ممنون عزیزم  ...خدا بچه هات رو حفظ کنه ...من همیشه خدا رو شکر میکنم  ولی یک وقت هایی هم غصه دار میشم ...

2740
ممنون عزیزم  ...خدا بچه هات رو حفظ کنه ...من همیشه خدا رو شکر میکنم  ولی یک وقت هایی هم غص ...

ممنونم عزیزم .بهت حق میدم منم یه وقتهایی این حس رو داشتم و طبیعی هم هستش ولی ایمان داشته باش وقت خوشیهات هم میرسه 😍

💣بی‌بی چک خوان سایت💣