2733
2734

سلام .دوستان ..من هفته قبل ..بچم سقط شد ..البته تو ۶ هفته  رشدش متوقف  شده بود ..به کسی نگفته بودم باردارم ..منتظر بودم  صدای قلبش رو بشنوم 😔😔😔.....‌الان یک جاریم بارداره ..۵ سال بعد از من ازدواج کرده ...یک جاریم هم بچه ۲ ساله داره اونم ۳ سال بعد از من ازدواج کرده ......وقتی میریم مهمونی خواهرشوهرم به جاری حامله  میگه تو کار نکن ..جاری بچه دار  هم چون تو خانواده  بچه کوچیک  ندارن همش تو مرکز توجه هست ..من حسادت نمیکنم ها ..فقط خیلی دلم  شکسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حتما حکمتی هست،از رحمت خدا ناامید نشو عزیزم

گویند که گر می بخوری عرش بلرزد/عرشی که به یک جام بلرزد به چه ارزد؟/در خانه ی ما زیرزمینی است که در آن/یک خُم بخوری خشتی از آن نیز نلرزد              خیام💗
هفته قبل هم که سقط شد هیچکس نفهمید...😔😔😔😔ببینید چقدر غصه تو دلم هست ..ولی به روی خودم نمیارم ...

شاید خدا نمیخواسته اون بوجود بیاد و موقیعتش نبوده ناراحت نکن خودتو عزیزم

خیلی حس بدیه میدونم هر روز باهاش حرف میزنی و درمورد ایندش فکر میکنی

2738
من الان ۱۴ هفته و چند روزمه احساس میکنم بچم مرده 😢😢خیلی ترسیدم نمیدونم چیکار کنم علائم بارداریم کل ...

اگه منظورت حالت تهوع و ایناس که اونا تو همین هفته های 13 و 14 قطع میشن

ای پیرترین جوان تاریخ بیا🌷🌷🌷

توکل 

توکل 

توکل

من شرایط شما رو تجربه کردم

جاری کوچیکم و خواهرزاده شوهرم با من باردار بودن و من درست تو سه ماهگی کامل سقط کردم. کاری که من  بعد ازسقط کردم این بود .

اول گفتم خدایا راضیم به رضات .

استغفار میکردم و شدیدا از خدا میخواستم گناه حسادت رو از من دور کنه . و برای همه دعا میکردم .وبه خدا میگفتم خدایا تو بهتر صلاح منو میدونی ،هرچی حکمتته قبول و بعدش😆ازش میخواستم به همه و من فرزندانی سالم و صالح بده . 

تازه اینبار هم که حامله شدم اول زنداداشم فهمید بارداره ی جورایی غمگین بودم و دوباره متوسل شدم . از رسول الله میخواستم گناهامو ببخشه تا اینکه فهمیدم باردارم . 😊

شما هم به خدا توکل کن ان شاءالله کوچولوی سالم و صالح خدا نصیبت کنه

2706