2737
2739
عنوان

من ب چشم خویش دیدم ک جانم میرود....

2835 بازدید | 193 پست

سلام بعد 5سال انتظار خدا دم سال تحویل ی نی نی گذاشت تودلم انقدخوشحال بودیم ک فقط خدامیدونه پدرومادرم بعدشنیدن خبر ازخوشی ب گریه افتادن.شوهرم هر روز ک ازسرکار میومد ی ساعت با نی نی ک هنوز اندازه ی کنجد بودحرف میزد نمیدونید چقدر حس مادربودن برام لذت بخش بود صب ها ک ازخواب پامیشدم ی شوق ونشاطی داشتم ک هیچوقت تجربه ش نکرده بودم. اما امروز دیگه بچم نیست ....غروب سقط شد یجوری درد کشیدم انگار قلبم ازجا کنده شد. هر لحظه فک میکنم تو شکممه فک میکنم خواب میبینم. شوهرم رفت تو اتاق درو بست و فقط گریه کرد. الانم از درد و گریه نمیتونم بخوابم. 

همونlia73 سابقم

چراااااااااااااااااااااااا

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخی خدا صبرت بده خیلی سخته ان شاالله به زودی خدایه نی می دیگه میذاره تودات ولی دلیل سقطتو پیگیری کن که دیگه خدایی نکرده تکرار نشه

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
2738

اميدوارم خيلي زود خدا برات جبران كنه، دلت كمي اروم بگيره

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.

ای وای لیا چقدر ناراحت شدم؛ واقعا نمیدونم چی باید بگم ایشالا خدا زودِ زود یه نی نی دیگه بهتون بده عزیزم

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
2706