2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب اول ساعت ۱ رسیدیم تا دوش گرفتم همه خواب بودن و یه روزم رفتیم قشم قرار بود فرداش راه بیوفتیم من التماس شوهرمو کردم نزاشت بمونم دخترمم دوست داشت با پسر خاله هاش باشه ولی شوهرم لج کردو برگشتیم

2731
2738
حالا من ناراحت بودم حرف نزدم اونم دعوا که چه عرض کنم جنگ راه انداخت اینجور موقع ها پشت فرمون منو میز ...

پشت فرمون تورو میزنهه؟؟؟

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
بچه ها ببخشید خوابم برده اخه خیلی دیروز روز بدی بود و از کرمان تا بندر مستقیم بدون استراحت اومدیم مش ...

وای خیلی مسیرش طولانی بوده خسته نباشین

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

ما یه سال 13 بدر با خانواده من میریم

یه سال با خانواده شوهرم.

هردوهم راضی هستیم و هیچ بحثی هم توش نیست.

صحبت کردیم و این تصمیم رو گرفتیم.

راستش زندگی مشترک ،، فقط عشق و علاقه نیست.مجموعه ایی از قردادهاست.

حالا فقط همین نبود مامانم دید شوهرم اصرار داره بره و من دوست دارم باهم باشیم گفت ما هم برمیگردیم باهم میریم فقط باید یه دستگاه اسپروسازو میرفتن گچین عوض میکردن که شوهرم روش نشد رو حرف مامانم حرف بزنه و راه افتادیم برگردیم که شروع کرد جیغ زدن تو داداشت واسه من تعیین تکلیف میکنه و ازین حرفا که کی برگردیم سر دوراهی بندر و گچین که رسیدیم داداشم شیشه رو داد پایین گفت اگه میخاین شما برین که باز معطل نشین اینم گفت باشه میرم با خوشی خداحافظی کردیم ولی من دلم از ته دل شکست و دیگه حرف نزدم تا رسیدیم به کرمان ساعت ۶ و ۷ لعد میگه بیا بریم بگردیم گفتم خستم و خوابیدم تا ۹ بعدشم بیدارم کرد که شام درست کن منم درست کردم و رفتم رو تخت صبحشم راه افتادیم بیایم مشهد که باز تو راه نگه داشته من دلم میخاست ازین تو راه بودن سریع راحت شم باز مارو برده یکی از روستاهای کرمان و هی با من حرف میزد قبلش تو ماشین گفت یه چایی بده و بهش دادم و خودم کلا نه شام نه صبحونه خورده بودم دلم ور نمیداشت و یدفعه گفت تو نمیخوری گفتم نه که شروع کرد به جیغ زدن و زدن خودش و من باور کنین دلم میخاست جرات داشتمو خودمو از شر این زندگیراحت میکردم بیچاره دخترم مثل ابر بهار اون پشت گریه میکرد

2706