2733
2734
عنوان

بسی بسیار دلم گرفته

132 بازدید | 9 پست

شما هم پیش میاد احساس تنهایی کنین؟

پیش میاد دلتون شاد نباشه و وقتی به ده سال دیگه نگاه میکنین بگین یعنی از اینم تنهاتر میشیم یا اوضاع چه شکلی میشه؟

یا مثلا ۶۰ ۷۰ سال بدو بدو آخرش که چی

هیچکس تو این دنیا کامل کسیو درک نکرد

خیلی خوش شانس بود بیشتر از نصف درک کرد

واقعا این همه تنها باش تلاش کن حرص بخور ناراحت شو نگران شو طمع اینو و اونو داشته باشو بهش تلاش کن برس

نه میشه دست از دنیا کشید نه تحملش کرد

پس برزخ دیگه کجاست :)

یه هعععییی گنده

برا همتون دعا میکنم دلتون شاد باشه از شادی شما منم شاد بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دست ما کوتاه و دستان شما در دست دوست

خـاطراتـی کـه شما داریـد... ما را آرزوست

دشمنان از رو برو خنجر زدند و دوسـتان

کاش بر میگشتم و می ایستادم رو به دوست

آنچه از تو برده ایم این زخم های کهنه است

آنچه از ما برده ای ای عشق ، عمری آبروست...

حاصل یـک عمر پیش چشممان بر باد رفت

چون کسی که رکعت آخر بفهمد بی وضوست!

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

خدای من همانیست که من میخواهم ان شالله من هم همانی باشم که خدا میخواهد....

استارتر عزیز اگر دوست داری آرامش پیدا کنی حتما نماز شب رو بخون

واقعا خواندن نماز شب به آدم آرامش عجیبی میده خیلی از استرس ها رو کمتر میکنه

وقتی با خدا حرف میزنی و بنده خدا رو با تمام مشکلاتی که برات به وجود آورده به خدا می سپری آروم میشی

اگه دوست داری در مورد نماز شب بیشتر بدونی به این صفحه بیا...

مطالب خوبی داره:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2409019/تا-به-حال-در-مورد-فواید-نماز-شب-فکر-کرده-اید?page=1

باور کن وقتی ازت نمی گیره فقط یک ربع - اما مطمئن باش بعد از اون دنیات تغییر خواهد کرد

خدا خودش میگه اگر بنده ای به خاطر من نیمه شب از خواب ناز دل بکنه من هر چه بخواهد به او می دهم.

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
عزیزم چه اثری برای خودت داشته؟ امتحان کردی؟

دوست عزیز نماز شب واقعا آرامش دهنده است. اینو واقعا با تمام وجود حس کردم. وقتی در دل شب (تقریبا یک ربع قبل نماز صبح) بیدار میشی و به دور از هیایو و سروصداهای روز در سکوت و تنهایی نماز می خونی و بعدش با خدا حرف می زنی واقعا از ته دل لذت می بری احساس سبکی می کنی.

من توی این 2 -3 ماهی که شروع کردم (البته هر شب نمی خونم تقریبا 4 بار در هفته) عاشقش شدم. 

هر موقع بیدار میشم و می خونم خدا رو شکر می کنم. گاهی که خوابم می مونم ناراحت میشم 

یکی از دلایلی که امروزه انقدر استرس ها زیاد شده به خاطر این هست که از خدا دور شدیم

مادربزرگ من هیچی از دار دنیا نداشت خونه درست و حسابی، حتی حقوق ماهانه نداشت 

اما همیشه آروم بود در طول عمرش یک نمیگفت افسرده ام غصه هیچی رو نمیخورد همیشه هم قرآن میخوند دائم نمازهای مختلف می خوند 

آثار خیر و برکت مادی و معنوی نماز توی تاپیکم هست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2409019/تا-به-حال-در-مورد-فواید-نماز-شب-فکر-کرده-اید?page=1

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...