2733
2739
عنوان

کاربر stormi دمت گرم...

1560 بازدید | 106 پست

بنا به تجربه، 

وقتی که کسی دروغ میگه،

و صحبت طولانی میشه،

قشنگ دستش رو میشه...

مثلا توی تاپیکا وقتی سوال و جواب از استارتر زیاد میکنن، همیشه به جایی میرسه که استارتر کم میاره و نمیتونه جواب بده...

تقریبا اکثر تاپیکایی که محصول خیال پردازین وقتی با دقت بخونیم معلوم میشه که یه جای کار می لنگه....

فکر کنم اکثر کاربرا تاپیکای کاربر stormi رو خوندن ،

من وقتی چند تا پست اولش رو خوندم گفتم احتمالا داستان پردازیه،

ولی هر چی جلوتر رفتم،

هیچ تناقضی پیدا نکردم،

هیچی....

حتی تاپیکای مختلفی با فواصل زمانی زده شده بود، توی شرایط خاص همون روز مثل بارونای شدید و ..

هیچی غلط نبود،

خیلی برام جالب بود از دو روز پیش داشتم فکر میکردم چه قدر وقت و تمرکز باید گذاشت تا بشه همچین تاپیکای زنجیره واری زد و اشتباه نکرد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکر کنم اکثر کاربرا تاپیکای کاربر stormi رو خوندن ، من وقتی چند تا پست اولش رو خوندم گفتم احتمالا د ...

حالا لو رفته که دروغه؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2738

یعنی اینم فکر کرده گوشای ما مخملیه? و ما مثل همیشه فکرش رو تایید کردیم?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

کاربر stormi دروغ گفته؟جریان چیه؟

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
فکر کنم اکثر کاربرا تاپیکای کاربر stormi رو خوندن ، من وقتی چند تا پست اولش رو خوندم گفتم احتمالا د ...

درست میگی ولی چیزهای دیگه هم لوشون میده مثلا تاره خیانت دیده میاد سخنرانی میکنه و برنامه اینده مینویسه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706