2737
2734

🍃توصیه های محیط زیستی در ۱۳ فروردین:

به #بى_زباله شدن طبيعت كمك كنيم و در هر كجا زباله ديديم، پاكسازى كنيم و پاكی را به دامان طبيعت بر گردانيم.♻️

به درختان و سرشاخه ها آسیب نرسانیم.🌳

از آلوده کردن آب های سطحی خودداری کنیم.🌏

مراقب گیاهان جوان زیر پای خود باشیم و زیرانداز یا سفره را در مکان هایی پهن کنیم که پوشش گیاهی کمتری داشته باشد.🌱

صدای پخش کننده های صوتی را در طبیعت بلند نکنیم. این کار آرامش حیات وحش را به هم می زند.🔊

در صورت نیازبه آتش، در مکانی دور از پوشش گیاهی آتش روشن کرده و در پایان، آن را به طور کامل با خاک و آب خاموش کنیم.🔥

از نوشتن یادگاری روی سنگ ها و دیوار پناهگاه ها و درخت ها خودداری کنیم.🌄

در صورت مواجه شدن با حریق در جنگل نسبت به خاموش کردن آن اقدام و با آتش نشانی، محیط زیست و منابع طبیعی تماس بگیریم.🌋

ماهی های قرمز را در زیستگاه‌های طبیعی رها نکنیم. انتخاب مناسب برای رهاسازی آنها حوضچه پارک ها است. 🐟

از شکار حیات وحش و حمل هرگونه سلاح، تبر، اره و تور صیادی اکیدا خودداری کنیم و در صورت مشاهده، مراتب را به سامانه فوریت های زیست محیطی ١٥٤٠ گزارش دهیم.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
چقدر دلم برای ایت توصیه هات تنگ شده بود پیتذای عزیزم 

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

پارکها و تفریحگاها تعطیله کجا بریم دربند درکه فرحزاد پارک نهج البلاغه و....

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
اسمتو دیدم فهمیدم چی میخوای بگی😁 چشم 

ید طولانی دارم تو این زمینه:)

2706