2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اصلا هم دکتر خوبی نیست .................. من بیمارستان میلاد پیشش رفتم خدا ازش نگذره ... ازمایشم رو اشتباه خوند بهم گفت بچه ات مشکل داره ................. مردم و زنده شدم اون روز......... به چه بدبختی ایستادم تا یه دکتر دیگه ازمایشم رو ببینه و مطمئن بشم که چیه جریان ...... ولی وقتی دکتر دیگه ای ازمایشم رو خوند از تشخیص فلک افلاکی متعجب شد و گفت نگران نباش هیچ مشکلی نداری

اصلا ازش راضی نبودم ... واقعا نمی بخشمش خیلی بهم استرس داد ...... حتی وقتی دوباره برگشتم و ازش خواستم بهم توضیح بده مشکلم چیه با عصبانیت گفت خانوم یا بچت سقط میشه یا منگول !

من هم فقط اشک میریختم .............
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء
2731

من تجربه ی خودم رو میگم امیدوارم مفید باشه.بچه اولم رو پیش دکتر افلاکی رفتم.بچه ی دومم رو تا 6ماهگی رفتم و بعدش خدا رو شاکرم که مجبور شدم دکترم رو عوض کنم.اول اینکه ایشون دوتا دوتا مریض میبنن.مثلا همزمان که مریض دیگری رو معاینه میکنن میان سراغ شما و بدون اینکه یه حال و احوالی از شما بپرسن سریعا پرونده ی شما رو بررسی میکن و اصلا وقت نمیذارن.من خودم به شخصه دوست دارم دکتر در ارامش به حرفم گوش کنه و مثل ماشین با ادم برخورد نکنه.مساله ی دیگه اینکه دکتر افلاکی بسیااااار رژیمی عمل میکنه.مثلا دوتا قند خونم بالاتر از رنج نرمال بود کلی رژیم به من داد که حتی سیب شیرین هم نخورم.و من برای دخترم رعایت کردم و فکر میکنم علت بدغذایی الان دخترم به خاطر رژیم و نخوردنهای دوره بارداریم بود.ولی از جراحیشون راضی بودم وم شکلی نداشتم.برای پسرم وقتی دکترم رو عوض کردم تازه فهمیدم واقعا چقدر خوبه دکتر مریضش رو تنها ببینه و قشنگ به حرفش گوش بده و باهاش حرف بزنه.برای پسرم هم قندم کمی بالا بود و من طبق تجربه قبلی به دکترم گفتم که باید رژیم بگیرم و ایشون تعجب کرد و گفت چرا اینقدر اصرار داری که دیابت گرفتی.فقط کافیه قند مصنوعی نخوری و قند طبیعی رو به اندازه بخور و من واقعا بینهایت خدا رو شاکرم به خاطر دکتر دومم که باعث شد همه چیز بخورم و پسرم الان که دوسالش هست بسیار خوش غذاست.به نظرم ارزش نداره ادم دوران شیرین بارداریش رو پیش دکتری بره که اینهمه استرس به ادم بده و تازه هولهولکی هم ویزیتت کنه.