2733
2739
عنوان

دوستاي عزيزم من خيلي نگرااانم

429 بازدید | 59 پست

دوستم سفر اول عيد رفته لرستان پيش خانوادش يه هفته پيش باهاش حرف زدم همون موقع كه سيل اول لرستان اومد خيلي ناراحت بود ميگفت فعلا نميتونيم برگرديم بخاطر سيل همه راه ها بستس 

الان حالا هرچي شمارشو ميگيرم خاموشه يا آنتن نميده

خييييلي نگرانشم 

توروخدا واسه همه مردم لرستان دعا كنيد و صلوات بفرستيد 

واسه دوست من و خانوادشم دعا كنيد

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عشق منم خرمشهره که قراره امشب با آب یکی شه

ان شا الله ک حقیقت نداره

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

دوستان مردم معمولان قبل از اینکه آب کل شهر رو بگیره تخلیه کرده بودن اونجا رو؟کسی میدونه؟😢

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2738
دیگه عزیزم دارن هشدار میدن، ممنون بهرحال

ان شا الله بلا دوره خونه ها رو تخلیه کردن؟ 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
خرمشهر و آبادان امشب میرن زیر آب

واقعا؟کی گفت؟😭

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
دوستان مردم معمولان قبل از اینکه آب کل شهر رو بگیره تخلیه کرده بودن اونجا رو؟کسی میدونه؟😢

معمولان رو نميدونم

ولي چندين روستارو مثل اينكه هشدار دادن ولي كسي گوش نكرده

و متاسفانه الان دسترسي بهشون قطع شده😔

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

@elnazzz3108    

عزیزم نگرانتم.

شما خوبید؟

معمولان رو نميدونم ولي چندين روستارو مثل اينكه هشدار دادن ولي كسي گوش نكرده و متاسفانه الان دسترسي ...

یعنی چه بلایی سر  مردم اومده؟😭😭😢😢

خدایا 

@elnazzz3108     عزیزم نگرانتم. شما خوبید؟

دقيقا من نگران اين دوستمونم هستم

تو يه تاپيكي ميگفت بهشون گفتن بايد تخليه كنيد خونتونو

2706