2737
2739
عنوان

دیده نشدن جنین

1343 بازدید | 28 پست

من ده روز قبل از عید حالت های حاملگی رو داشتم رفتم تست خریدم مثبت بود از دادم بتا ۱۳۹۸۲هست رفتم دکتر خودش سونو داشت نگاه کرد گفت کیسه اب و مایع زرد هست ولی جنین نیست  گفت شاید کوچک باشه ۵روز بعد هم بیرون سونو بده دارو داد گفت احتمالش هست بارداری پوچ باشه کسی هست مثل من خیلی نگرانم‌تورو خدا بگین 

من ۲۰بهمن پریود شده بودم دکتر خیلی نامیدم کرد 

عزیزم چند روز بعد تاخیر بتات این بوده؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

خب عزیزم دوباره نرفتی؟؟

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره من حتی کیسه و ... معلوم نبود ولی بارداریه سالمی داشتم خدارو شکر .امروز دخترم 11 ماهه شد 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2731
2740

هفته چندم رفتی 

کلا تا هفته هفت دقیق دیده نمیشه اولین تاپیک منم در مورد همین موضوع بود خیلی نگران بودم 

ولی خدارو شکر الان ماه شش هستم چند روز دیگه میرم هفتم

خودتم غصه نخور انشاالله ک سالمه 

۲۰اسفند باید پریود میشدم ۱۰آز دادم این بود بتا ۱۳۹۸۲

بتات خوبه عزیزم .. دکترا فقط بلدن تو دل ادمو خالی کنن .. برو سنو بیرون دقیقتره ... مطمئن باش نی نیت الان صحیح و سالم تو جای مطمئن با خیال راحت نشسته 😁 . پس الکی استرس نگیر 😍

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔
هفته چندم رفتی  کلا تا هفته هفت دقیق دیده نمیشه اولین تاپیک منم در مورد همین موضوع بود خیلی نگ ...

عزیزم نی نی چی هست؟؟

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
2706