2733
2734
عنوان

رفتار رو مخ خانواده من😟

1159 بازدید | 44 پست

خانواده خودم بيشتر از خانواده همسرم رفتار رو مخ دارن..

مثلا داداشم اصلا عادت نداره كاري كه ميخواد بكنه رو اطلاع بده😶مثلا ز ميزنه ميگه من دم در خونتونم😑😑

يا خواهرم يه شهر ديگه اس از قبلش بهش ز نميزنه بپرسه امكان پذيرايي دارن يا نه..

يا خواهرم اصلا نميفهمه مثلا جلو مهمون نبايد دراز بكشه يا مثلا تو روضه با پاي باز بشينه..

٢٥ سالشه ولي يه مهموني ميريم هي جلو صاحب خونه ميگه بريم ديرم شد..بريم بريم بريم..ابرو ادمو ميبره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چ کاری از ما ساختس😁

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

عزیزم ولی اینا دیگه شخصیتشون شده نمیتونی عوضشون کنی اصلا فقط خودت داغون میشی اونا هم عوض نمیشن فقط در مورد اومدن بدون اطلاع من جات بودم یه بار که اومدن میگفتم باید جایی برم دفعه بعد خبر بدین فقط همین یه مورد یه جورایی قابل حله

2738

داداشم اصلا اداب معاشرت بلد نيس..وقتي يه وسيله ايو بخواد نه لطفا نه خواهش ميكنمي هيچي پشت بندش نميزاره..ميگه فلان چيزو برام بيار..دستور ميده..بيزارم ازين رفتارش

باهاشون دعوا كن ديگه از شوخي و خنده گذشته حاليشون كن 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
من مهمون سر زده دوست دارم ولی تا حالا نداشتیم😑😑😑 راحت تر و با تشریفات کمتر برگزار میشه

بابا شايد ادم داره كار خاك برسري ميكنه با شوهرش😂

من ك هيچ وقت خونه زنو شوهر تنها نميرم

2706