2733
2739
عنوان

بارداری درد زیر شکم

1585 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها کسی هست بیاد از تجربه ش بگه من ای وی اف کردم الان هفته پنج بارداریم از, دیروز زیر دلم درد میکنه راه میرم زیاد نیست ولی وقتی میخوام بشینم دردش شدید میشه بعد کمتر میشه میگیره ول میکنه ببخشید دستشوی هم میرم زیر دلم شدید درد میگیره بعدش خوب میشه لک بینی اینا هم ندارم شنبه باید برم واسه قلبش برام دعا کنید لطفا بگید این دردا خطر ناکه ؟؟ خیلی نگرانم این همه سختی کشیدم آمپول پرژسترون و یه آمپول بازو دارم هر روز میزنم فقط به این امید که بچه ام یا بچه هامو یه روزی بغل بگیرم 

جنسیتشون معلومه:؟

ان شاءالله به خواسته دلت برسی..شیاف بزار هرشب 

حتما ب دکترت هم بگو

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

عزیزم نگران نباش تا زمانی که لک نمیبینی

سعی کن توالت فرنگی استفاده کنی

منم آی وی کردم. از اول یبوست داشتم و نفخ شدید. بعد ها فهمیدم علت اصلی بیشتر دردهای کمر و زیر دلم از یبوست و نفخ بوده.

فکرت رو درگیر نکن همه چیز رو بسپار به خدا 

من خودم تا دوماه بعد از مثبت شدن بی بی چک و آز هر روز آمپول پروژسترون و شبها شیاف داشتم

دوران پرتنشی هس مخصوصا واسه ماها که بچه ی اولمونه و بسختی باردار شدیم

قرآن خیلی بخون آروم میشی. اگه هنوز صدای قلبش رو نشنیدی سوره ی یاسین بخون. من حدودا از ۱۰ روز قبلش این سوره رو چند بار خوندم . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئن باش خیلیا مثه تو دارن یه سختیایی تحمل میکنن بخاطر بچه...تنها نیستی.توکلت بخدا باشه انشالاکه بزودی دامنت سبز بشه...

برای سلامتی نی نی م یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
مطمئن باش خیلیا مثه تو دارن یه سختیایی تحمل میکنن بخاطر بچه...تنها نیستی.توکلت بخدا باشه انشالاکه بز ...

ممنونم خدا به هممون رحم کنه تا این دوره رو به راحتی بگذرونیم

عزیزم نگران نباش تا زمانی که لک نمیبینی سعی کن توالت فرنگی استفاده کنی منم آی وی کردم. از اول یبوس ...

ممنونم عزیز دلم خیلی آروم شدم امیدوارم این دوران و به راحتی طی کنی برای منم دعا کنید لطفا. 😘

2738
من از اول عید افتادم توخونه لکه بینی دارم و گاهی درد.خسته شدم .تازه کارای خونمم باید انجام بدم بچه ه ...

خدا انشالله کمکت کنه عزیزم میدونم خیلی سخته خدا به هممون رحم کنه 

نه عزیزم تازه میخوام شنبه برم واسه تشکیل قلب لطفا برام دعا کنید

چشم عزیزم حتما😍😍😘😘

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی