2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خیلی دوس دارم اما خوب چد تا مشکل هست دکتر تغذیه یه سری چیزا رو میگه که مثلا این و این و اون رو باید در شبانه روز بخوره بچه که پسر بد غذای من نمیخوره.....اون وقت چی کارش کنم؟؟؟بعد مشکل مهمتر اینکه من اهواز هستم اما حالا اگه لطف کنی بهم بگی کی رو میگی شاید تا قبل عید بیا م تهران شاید فرجی شد
کلفام جون؛لطف می کنی بکی آب قلم رو جطوری تهیه می کنی؟
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
اهواز هستی ؟
من دکتر انصاری رو توی تهران می شناسم
دحتر من هم بد غذا هست ولی یه داروها و مکمل هایی بهش داده که اشتهاش رو زیاد می کنه
الان خیل بهتر شده و وزنش تقریبا 9.5 هست
الان کارتش رو پیدا می کنم برات شماره شو می ذارم شاید تلفنی بهت مشاوره بده یا برات مکمل ها و برنامه غذایی بفرسته
هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷
من قلم گاو رو می گیرم می ذارم یه بار جوش بخوره و خونابه ش رو بیرون می ریزم بعد حدود 12 تا 15 ساعت می ذارم با شعله کم بپزه
بعد استخوناش رو بیرون می ریزم و می ذارم سرد بشه روش یه کم چربی می مونه اون رو بیرون می ریزم و توی قالب یخ می ریزم هر دفعه تو غذاش یه تیکه می ریزم
هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷