2733
2739
عنوان

دوست مزخرف من

577 بازدید | 20 پست

خیلی از ناراحتم 

امتحان داشتیم یه قسمتو واسه من و یکی دیگه  توضیح داد من کامل شدم اون قسمتم توامتحان نبود بعد هی میگفت بگو بخاطر من بوده که کامل شدی بگو  

بعد منم نگفتم به اون یکی دیگه گفت تو بگو اونم گفت منوفلانی چون سارا بهمون کمک کرده پیشرفت داشتیم خیلی عصبی شدم کسی که به یکی کمک میکنه اینهمع نباید جاربزنه 

یامدام پز پدرپزشکو میده یا پسرعمه پولدارش که میخوان نامزد کنن و حرف بیشرمانه میزنه درموردش 

چجوری باهاش قطع رابطه کنم یه بار کنارش ننشستم گریه افتاد تو با من سردشدی

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه مزخرفه  محلش نذار  بگو بس که پزمیدی دل آدمو میزنی

خیلی پز میده مدام میگه ماشین بابام یک میلیارده 

خونمون فلانه و بیش ازحد چاپلوسه کنارمنه و من صدام ظعیفه هرچی معلممون میپرسه جواب میدم نمیفهمه این بلند میگه همونو اما نمیگه که ازمن فهمیده و هزارتا نمره ی الکی بخاطر من داره

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

وای منم میخاستم با دوستم کات کنم ولی سیریش ب تمام معناس موندم چکار کنم 

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       
2740
قطع رابطه اسمش روشه ديگه... قطع رابطه. چطوري نداره! 

اخه دوست ندارم ناراحتش  کنم 

وای منم میخاستم با دوستم کات کنم ولی سیریش ب تمام معناس موندم چکار کنم 

اینم بشدت سیریشه  خوبیایی هم داره اما خب همین پزوو بودنش خیلی بده و بشدتم حسوده 

اینم بشدت سیریشه  خوبیایی هم داره اما خب همین پزوو بودنش خیلی بده و بشدتم حسوده

نکنه دوست منه اونم بشدت حسود منم بخاطر همین اخلاقش بدم اومد ازش ولی دس از سرم برنمیداره

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       
نکنه دوست منه اونم بشدت حسود منم بخاطر همین اخلاقش بدم اومد ازش ولی دس از سرم برنمیداره

خیلی بده

من حتی یه مدت رابطمو کم کردم فایده نداشت 

اگه تو کلاس بلندتر صحبت کنی معلم صدات رو بشنوه نود درصد مشکلاتت حل میشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706