2733
2734
عنوان

سر سنگين شدن

216 بازدید | 28 پست

بچه ها تو عيد يكم با شوهرم بحث هاي گلايه مندي و انتقادي داشتم، خيلي اذيتم ميكرد خانوادش...

اونم همه رو قبول كرد..

اينم بگم كه چون بچه دار نميشم و شرايط بحراني شده، خيلي مص كوزت حرف ميزنم

با كلي صغري كبري چيدن

كه بهش زياد برنخوره...

از اون روز هرچي قربون صدقش ميرم

هرچي براش پيام هاي خوشگل ميفرستم

هركاري ميكنم

جواب ميده ولي جواب محبتارو نميده،

مثلا شصتا بهش بوس ميفرستم

اونم ميگه مرسي..توخونه هم ميره بيرون شب مياد ميخابه.. نميدونم ب جدايي فكر ميكنه

يا دلش برام ميسوزه

نظرتون چيه؟ بهش بگم چرا اينجوري ميكني

يا خودمو بزنم ب اون راه تا از خر شيطون بياد پايين؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل بچه دار شدن از کیه؟

بیکاری بوس میفرستی و اونم میشماری جوری خودتو نشون نده فکرکنه نگران از دستش دادنی اونوقت اذیتت میکنه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2731
2738
اگه نيومد چي؟ ما كلا تو حالت عادي هزار جور  مهرو محبت ميكرديم واسه هم... يعني كاراي من خيلي عا ...

بنظرم هر چی بیشتر بری اون دورتر میشه

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
چرا بچه دار نمیشین؟ مگه جند وقته؟  همیشه واکنشش اینجوریه؟  محل نده

نه اصلا تازه اينجوري شده... هميشه كلي عشقولانس بوديم و بهم ابراز ميكرديم... ما از اول كه ازدواج كرديم قصد بچه دار شدن دلشتسم

از همون اولم رفتيم دكتر 

و فهميديم من مشكل دارم

و قضيه يه جورايي با تنش همراه شد

مشکل بچه دار شدن از کیه؟ بیکاری بوس میفرستی و اونم میشماری جوری خودتو نشون نده فکرکنه نگران از دستش ...

از منه

من قبلا يه تصادف داشتم گويا زده موتورمو ضعيف كرده...اخه ما هميشه اينجوري باهم صحبت ميكرديم

يه جمله كار داشتيم باهم

شثت تا بوس و قربون صدقه قبل و بعدش واسه هم ميفرستاديم

حتي اون بيشتر از من... يعني يه جور عادت شذه بود برامون...و هيچ وقت قهر طولاني نداشتيم. اين كارش اولين باره...

نه اصلا تازه اينجوري شده... هميشه كلي عشقولانس بوديم و بهم ابراز ميكرديم... ما از اول كه ازدواج كردي ...

خواهر منم ده ساله منتظره بچس 

این اداها چیه مردا یاد گرفتن 

شما هم رازیانه و پیاز درمانی انجام بده هورمون زنانت بیستر بشه 

به نیاز همسرت هم پاسخ بگو

یکمم شما مث خودش رفتار کن محبت زیادی دل طرفو میزنه یمدت شما عادی رفتار کن 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76
2706