2733
2734
عنوان

دیشب شام خونه جاریم بودم

1066 بازدید | 19 پست

فقط به هم گفتیم سلام خداحافظ دیگه اصلا باهم حرف نزدیم الان ۵ سال دارم تحملش می کنم یک بار خوبه دوبار بد منم دیگه تصمیم گرفتم دیکه باهاش حرف نزنم ولی کلی با جاری کوچیکم گفتم وخندیدم دلم ولی خنک شد الان کلی سبکم 😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خونه  همین  جاری تون  دعوت داشتید  ک  میونه تون  شکر آب  ؟؟؟؟

بله می ریم میایم به خاطر شوهرامون وگرنه سایه هم وباتیر می زنیم البته سالی دوبار بیشتر همدیکه ودعوت ننی کنیم

بله می ریم میایم به خاطر شوهرامون وگرنه سایه هم وباتیر می زنیم البته سالی دوبار بیشتر همدیکه ودعوت ن ...

با اون یکی جاری تون  هم  حد  و حدود  رو نگه دارید  تا  حرف و حدیثی ازش در نیاد  یه روز 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

منم یه جاری دارم ،نمیدونم با خودش چند چنده 

با کل خانواده شوهر درگیره ،همه ش فکر میکنه حقش خورده شده ،به قدری رفتارای این مدلی داشته که وقتی میاد میترسن رفتاری کنن که ایشون بهش بربخوره ،همه مغذب میشن 

هنوزم متوجه نیست عامل دور شدن همه از ش،خودشه و بقیه رو متهم میکنه

جاری منم همینطور میگه تو اول باید بیای بامن حرف بزنی تامن کم کم صحبت کنم میگه اخلاقم همین منم دیگه ح ...

من اینقدر از جاریم کشیدم ،الان ایشون از من بدش میاد😅تازه برام پروفایلم میذاره 

تو عید که با هم‌ خونه پدرشوهرم بودیم‌،دخترش به هوای بچه ی من ،همه‌ش دور و بر من بود،خوب منم به اون دختربچه محبت میکردم ،اخرش پروفایل ریاکاری نسیبم شد😅😅😅😅

2706