2737
2734

تو تاپیکهای قبلیم هست شوهرم باهاش دعوا کرد و من انقد ناراحت شدم که اون شب شام نخوردم و بهش پیام دادم جوابمو نداد و....خلاصه با منم قهر کرده پیش فامیل شوهر گفته من بودم که به شوهرم گفتم برو باهاش دعوا کن حالا عمه های شوهرم باهام قهر کردن امشبم خواهرشوهر بزرگم و پاگشا کرده بودم که اونیکی خواهرشوهر متاهله هم دعوت کردیم اصلا کمک نکرد هیچ پیش مهموناام ننشست و رفت پایین مهمونا بهشون برخورده بود بعدشم گفتم به اونیکی بگو بیاد پیش مهمونا راحت میشن گفت نمیاد گفتع تقصیر زنداداشمه که داداشم باهام دعوا کزده منم گفتم یعنی هفت ساله مثه خواهر صمیمی هستیم منو نشناخته نمیدونه من چجور ادمی هستم منم سر  همین طرز فکرش باهاش قهرمو کاری باهاش ندارم.....به نظرتون چکار کنم خیلی ناراحتم که هیچ تقصیری ندارم و همه باهام قهرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرم کار خوبی کردی بیخیال هوا برش داشته 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
به جای اینکه این مشکل بزرگتر بشه برو باهاش صحبت کن گلم

نه اخه چرا منتشو بکشم دوبار به خاطر پدرشوهرم بهش پیام دادم جواب نداد بخدا همه خیلی دوسم داشتن این رفته بدیمو گفته همه باهام چپ شدن

هر چی بیشتر  بگذره  کینه  رو کینه  تلنبار  میشه

سر یه سوتفاهم  ساده  روابط تون  داره  خراب میشه

کاش  بشینید  با اون خواهری  ک دلخوره ؛  منطقی صحبت کنید  و حلش کنید  دوتایی .... فکر نکنید  سبک میشید ،  اتفاقا ارج و قرب تونم  بیشتر میشه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2740
اصلا حالم خیلی یده پدرشوهرم دیروز بهم گفت تو ستون این خونه ای دیگه تو صاحبخونه ای اخه مادرشوهرم فوت ...

شاید همبن حرفارو تو روی خودشم میزنن از تو کینه میگیره چه حرف بدی زده پدر سوهرت.

نیلوی سابقم کابریم ترکید. یک انسان زن زاده نمیشود،بلکه تبدیل به زن می شود.سیمون دوبووار
نه اخه چرا منتشو بکشم دوبار به خاطر پدرشوهرم بهش پیام دادم جواب نداد بخدا همه خیلی دوسم داشتن این رف ...

عزیزم منت نکش ، هیچ وقت اینکارو نکن ، اما پیش همونایی که نشستن باهاش صحبت کن ، بهش حرف دلتو بزن ، بگو چه لزومی داره من چنین کاری کنم و غیره ، زمانی که شوهرت هست و کسایی که ..... بدار خجالت بکشه دیگه تکرار نکنه ، بعضیا میدونم شورشو در میارن اما تا کی میشه قطع رابطه باشه و پشت سر هم زدن ، ی جایی پیش همه باید روشن بشه مشکل دقیقا کیه 

عجبا عزیز دلم یه مدت صبر کن کاری نکن ببین اگر باز حرف بدتری زد از طریق شوهرت یا پدر شوهرت به گوشش برسون غیر مستقیم درواقع خودت نگو که چرا همچین فکری میکنه😊