2733
2734
عنوان

معرفی فیلم متری شیش و نیم

866 بازدید | 5 پست

فیلم متری شش و نیم فعلا در سینما در حال اکران است و در صورت پخش در نمایش خانگی به دانلود فیلم متری شیش و نیم از بخش دانلود فیلم ایرانی از ابزار وبلاگ بپردازید.

نوید محمد زاده گانگستر هولناکی است که اگر سرکرده تمام اراذل و اوباش باشد مهربانی در وجودش است و با اذیت کردن دیگران به شدت عصبانی می شود همانطور در فیلم می بینییم با کشته شدن بچه عصبانیتش طغیان می کند از داستان فیلم متری شیش و نیم که عبور کنیم شاید برای اولین بار یک اکشن رئال و باورپذیر در سینمای ایران می ببینیم که تاکنون در فیلم ایرانی بی سابقه بوده است.

پیش از این دانلود سریال ایرانی سالهای دور از خانهدانلود فیلم رحمان 1400دانلود سریال هیولادانلود فیلم هشتگ-برای دانلود قرار گرفت.

عکس پروفایل فیلم متری شیش و نیم سعید روستایی » دانلود فیلم متری شیش و نیم با بازی پیمان معادی و نوید محمدزاده

اینفوگرافی متری شیش و نیم فیلمی از سعید روستایی

بازیگران متری شیش و نیم: پریناز ایزدیار – پیمان معادی – نوید محمدزاده (جانشین شهاب حسینی) و فرهاد اصلانی

کارگردان متری شیش و نیم: سعید روستایی

تهیه کنندگان متری شیش و نیم: سید جمال ساداتیان

سال ساخت متری شیش و نیم: ۱۳۹۷

دیدم قشنگه و تلخ ولی اموزنده من خوشم امد البته فیلم کلا سلیقه ای 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه یکم تعریف کنید 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  
2731
میشه یکم تعریف کنید 

بیشتر این گفته بشه اسپیول میشه داستان لو میره ولی به صورت کلی دوئل بین این دوتاست: 

فیلم متری شش و نیم با دوربینی قوی با قاب هایی درست وقایع متری و شیش و نیم را جلو می برد از بازی خوب نوید محمد زاده که بگذریم شخصیتهای پلیس و گاد فادر ایرانی به خوبی ساخته شده اند تا تماشاگر شاهد دوئلی جذاب در فیلم سینمایی متری 6.5 باشد دعوا و دوئل پلیس با بازی پیمان معادی با چاشنی مشکلات خانوادگی اش و گانگستتر متری شش و نیم یعنی نوید محمد زاده در لباس پدر خوانده ایرانی به خوبی در فیلم به آرامی شکل گرفته است.

فیلمایی ک نوید توش بازی میکنه حرف ندارن .. 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...