2737
2739

سلام دوستان.

من تازه یه هفته اس فهمیدم باردار شدم. ازدواج فامیلی با پسر عمه ام دارم. قبل ازدواج مشاوره ژنتیک رفتم.

حالا میخوام بدونم که چه ازمایش های دیگه ای تو طول بارداری لازمه که انجام بدم؟ کسی اطلاعی داره. 32 ساله هم هستم. اولین بارداریمه.

دکتری که قبل بارداری میرفتم دکتر برنجیان بود. کسی ایشونو میشناسه. یا دکتر دیگه ای رو میدونید که بدرد من با شرایطی که دارم بخوره؟ ممنون میشم اگه اطلاعی دارین بهم کمک کنیئ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ژن مشکوک نداشتین؟؟بچه مریض اینا؟؟

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
ازمایس ژمتیک رفتید؟؟

رفتم آزمایشگاه زنتیک زینلی، اول مشاورمون کردن، شجره ناممونو رسم کردن. ازمن فقط یه کاریوتایپ گرفتن، که الان فهمیدم چیزه بدرد بخوری هم نبوده. آزمایش دیگه ای ازمون نگرفتن

ژن مشکوک نداشتین؟؟بچه مریض اینا؟؟

تو فامیلای مشترکمون فقط یه پسر ، پسر دایی پدرم مشکل داشت. تو فامیلای غیر مشترک یه پسر عموی شوهرم ستدروم داون داره و تو فامیلای طرف من دو تا از دختر دایی های مادرم. که اینا رو گفتیم روز مشاوره، گفتن اینا دورن و مهم نیست. حالا نمیدونم میشه اعتماد کرد

2740
تو فامیلای مشترکمون فقط یه پسر ، پسر دایی پدرم مشکل داشت. تو فامیلای غیر مشترک یه پسر عموی شوهرم ستد ...

نه عزیزم همینام مهمن یجای خوب برو حتما که همین ژنای مشکوک رو برای بچتون چک کنن

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....