2737
2734

من و شوهرم بعد 4 سال زندگی جدا شدیم البته سه سال اول خوب بود یهو یکسال آخر از خودش دراومد و اخلاقش افتضاح شد اونقدر عذابم داد تا جدا شدیم البته اون موقع هم اون پیشنهاد طلاقو داد بعد جدایی افتاد به التماس بذار برگردم به خدا خوب شدم منم با وجود مخالفت خانوادم چون امید داشتم بشه همون آدم سه سال قبل و.دوسش داشتم برگشتم که کاش برنميگشتم چون به هیچ قولش عمل نکرد و دوباره مخفی کاری و دروغ و بیمسیولیتی و عصبی و.فحاش و بد دهن و بی فکر و.بیخیال سیگاری و قلیونی بود الان چند وقته همش پروفايل ميندازه اگه کسی جوابتو نمیده فراموشش کن و از این جور چیزها، رمز گوشیشو نمیذاره ببینم و یک روز به یک روز بعد، الان دیروز کلی قربون صدقم رفته و.میگه عاشقتم. الان رفت تو اتاق تو.گوشی،اومد بیرون ميگه باید جدا شیم، ميگم کسی هست تو زندگیت مردونه بگو بازيم نده، میگه به جون مامان بابام نیست، شما بگید آخه چه مرگشه؟ چرا نمیذاره آرامش داشته باشیم، اصلا فکرش  زندگی نیست، چند روزه غذا هم نميخوره هرچی بهش ميگم بگو، نميگه، فقط سرزنشم نکنید چرا برگشتی حالا حقته، فقط بگید چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تنها راهش اینه تلگرامشو نصب کنی رو گوشیت

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
2706