2733
2734
عنوان

شوهرم تو سفره خونه جلو دوستام هرچي از دهنش درومد گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 3209 بازدید | 50 پست
میگفتی از دوستات بپرس که اول قرار کجا بوده

ميگه مشكلم اينه چرا اگه جاي قرارم عوض شده نگفتي، منم گفتم من مقصر صد در صدم اما حق نداشتي ابرومو ببري ميگه كجاشو دي ي!! آبرويي نشونت بدم

اصلااال روم نميشه حتي جوابشونو بدم، اخه نميدوني شوهرم چه وضعي راه انداخت اونجور كه توي گروه فهميدم ا ...

هرچى جوابشونو ندى حساس تر ميشن.خودتو بيخيال نشون بده ك فك نكنن خبريه تا بعدا هم راحتتر باهاشون روبرو بشى

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولى خداييش حق داشته ها شوهرت.سفره خونه خيلي مردونس محيطش.ي دسته خانم تنهايي اينهمه جا چرا رفتين سفره ...

باور كن محيطش اونجوري نيست، من به شوهرم گفتم ميزاشتي بيام خونه حتماااا عذرخاهي ميكردم اما با اين كارت تو روت نگاهم نميندازم اونم فقط در جواب دادو بي دادو بد و بي راه و فوش به خودش نيداد

وصل شدی به سلامتی😗

عا ننه سلامت باشی حبس نبینی الهی😆😍😙

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2728
سلام عزیزم ، وقتی میبینمت خوشحال میشم  سال نوتم مبارک

سلام عزیزدلم باعث افتخارمه سال نو خودتم مبارک😘😍😍

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
ميگه مشكلم اينه چرا اگه جاي قرارم عوض شده نگفتي، منم گفتم من مقصر صد در صدم اما حق نداشتي ابرومو ببر ...

تو خودتو بزار جاى شوهرت.يهو از دوستش شنيده ك شما يجاى ديگه اين.كپ كرده ديگه.آدم اينجور وقتا هزارتا فك ميره تو كلش.حالا الانم عصبيه تو هم ديگه كشش نده بنظرم

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
هرچى جوابشونو ندى حساس تر ميشن.خودتو بيخيال نشون بده ك فك نكنن خبريه تا بعدا هم راحتتر باهاشون روبرو ...

كلا همه تو گروه فقط شوكه بودن كه از فلاني بعيد بود اينجوري بي آبرويي كنه 

تو خودتو بزار جاى شوهرت.يهو از دوستش شنيده ك شما يجاى ديگه اين.كپ كرده ديگه.آدم اينجور وقتا هزارتا ف ...

من ميدونم مقصرم، اما من جلو كلي غريبه و دوست داد و بي داد نميكردم، من كش ندادم باور كن، اونه كه از خونه زده بيرون پررو 

2738

چرا اکثرا حق رو میدین به شوهرش؟؟ درسته اشتباه کرده و بهش نگفته اما اونم نباید جلو همه اونکارو میکرد نهایتا میومد اونجا میگفت بیا بریم بعد میرفتن خونه هر چقدر دلش میخواست فریاد میزد نه اینکه جلو دیگران بکندش سکه یه پول

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
باور كن محيطش اونجوري نيست، من به شوهرم گفتم ميزاشتي بيام خونه حتماااا عذرخاهي ميكردم اما با اين كار ...

خب الان اعصابش بهم ريختست ديگه.وسط دعواهم كه حلوا خيرات نميكنن.حالا ديگه راجبش حرف نزن بزار آروم ك شد ازش معذرتخاهى كن و قانعش كن ك نميخواستى دروغ بگى بهش.تا بدبين نشه بهت يوقت

ميگه مشكلم اينه چرا اگه جاي قرارم عوض شده نگفتي، منم گفتم من مقصر صد در صدم اما حق نداشتي ابرومو ببر ...

خب شما یخورده اشتباه کردین ولی ایشون خیلی کار بدی کردن

خوشا بحال کسیکه ایمان و اعتمادش را به من از دست ندهد.

حالام زده بيرون از خونه دوست دارم بميرممم وقتي مقصره داد و بيدادشو مسكنه بعد ميزنه بيرون كيييييي بياد خدا ميدونهههههه، آخرشم كلي منت سرمه كه نموندم بيشتر از اين بي احترامي بشه

من ميدونم مقصرم، اما من جلو كلي غريبه و دوست داد و بي داد نميكردم، من كش ندادم باور كن، اونه كه از خ ...

كار خوبى كرده رفته اتفاقا.عصبى بود تو خونه ميموند هى يكى اون ميگف يكى تو بدتر ميشد.رف بيرون ي چرخى ميزنه آروم ك شد مياد خونه