2733
2734
عنوان

شوهرم تو سفره خونه جلو دوستام هرچي از دهنش درومد گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 3209 بازدید | 50 پست
منم حرفم همينهه، 

الان هرچى دادو بيداد كنى ك اون قانع نميشه كه رفتارش اشتباه بوده.بزار وقتى آروم شد باهاش حرف بزن ك نبايد كوچيكت ميكرد تو جمع.مثلا وقتى چن وقت ديگه قرار شد برين خونه همين دوستاتون بگو نميشه نريم آخه من روم نميشه ببينمشون و اينا.

اينجورى شرمنده ميشه شوهرت

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اميدواورم

😍😍😍😍😍

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍

به نظرم زن و شوهر باید با هم کنار بیان، اگه میدونی رو یه مسئله ای حساسه حتما باهاش درمیون بزار، شوهره منم رو یه سری چیزا حساسه، منم الکی فاز فمنیستی برنمیدارم ، واقعا اون کارایی که روش حساسه انجام نمیدم ،چون ما واقعا میخوایم با هم زندگی کنیم، نمیخوایم که هرروز دعوا داشته باشیم، اونم خداروشکر با من رو راسته

2731
خالا شوهرم كه ميره اونجا از هر دري سخني ميفمه كه ما كجاييم و فك ميكنه از اول همين قرارو داشتيمو من پ ...

عزیزم مقصر خودتی ازدواج کردی اینو باید بدونی اگه همه چیو بگی بی ریا شوهرت هیولا نیست که تو خودت شوهرتو انگولک میکنی میگی چرا؟؟؟؟؟ ایراد از شما نیست ایراد از مادرای ماست که به دختراشون یاد ندادن زن و شوهری یعنی چه به جای این مسخره بعزیا با همسرت دوست باش دشمنت نیست که 

خدایی که به شدت کافی است