2733
2739
عنوان

به نظرتون برم یا نه

169 بازدید | 23 پست

سلام  خانما من الان وقت ندارم توضیح بدم فقط بدونین خیلی تو زندگیم مشکل دارم شوهرم خیلی بد شده الانم میخام برم مشاوره زنگ زدم گفت 11 بیا فقط نمیدونم مشاوره جواب میده یا نه اثر داره یا نه هزینشم 45 تومانه😑به نظرتون برم تاثیر داره خیلی اوضاع زندگیم داغونه

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو قطعا صحبت میکنی ارام میشی و راهکار میگیری به دردت میخوره اما اگر با هزینه ش مشکل داری مراکز بهداشت مشاوره رایگان دارن میتونی بری استفاده کنی

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄

زندگی اینقدر ارزش داره که برای حفظش هزینه کرد 

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2738
برو قطعا صحبت میکنی ارام میشی و راهکار میگیری به دردت میخوره اما اگر با هزینه ش مشکل داری مراکز بهدا ...

اخه بهداشت اصلا کارشونو بلد نیستن یه بار رفتم تا حرفامو زدم گفت طلاق بگیر  حتی تاپیکشم هست 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
2706