2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میشه ولی خب اون طفل تو شکم توام بچه ته

تا دوسال زیاده... میگن میتونی تا ماه پنجم بارداری شیر بدی

منم تو شیر دهی باردار شدم ۱۸ ماه و نیم گرفتتم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

عزیزم تبریک میگم

نگران نباش

فقط بنظر من شیر نده

یکی از دوستانم 1.5 سال داشت پسرش دوباره باردار شد و شیر داد

و یه پسر 4200 اورد

الان 6 ماهشه

دکتر گفته استخوانهایی ک داری پوکه

کلسیم مورد نیازشو بچه از استخوانات میکشه

خیلی خیلی باید مراقب خودت باشی ک انشاالله با سلامتی کامل فرزندانتو بزرگ کنی

آره عزيزم معلومه كه ميشه، منم باردارم و دارم به دخترم شير ميدم، تا زمانيكه بدن خودت نيرو داشته باشه ميتوني شير بدي، تازه بعد از زايمانت هم ميتوني به جفتشون شير بدي، ولي بايد بذاري چند روز اول شيرتو فقط نوزادت بخوره.

2738
آره عزيزم معلومه كه ميشه، منم باردارم و دارم به دخترم شير ميدم، تا زمانيكه بدن خودت نيرو داشته باشه ...

واقعا؟

چقدر امیدوار کننده!

من اصصصصلا آمادگی از شیر گرفتنش و اینا رو ندارم، تصورشم برام سخته! 

عزیزم تبریک میگم نگران نباش فقط بنظر من شیر نده یکی از دوستانم 1.5 سال داشت پسرش دوباره باردار شد ...

ممنونم، اما برای تبریک هنوز خیلی زوووده، فعلا فقط حس میکنم، قطعی نیست.

واقعا؟ چقدر امیدوار کننده! من اصصصصلا آمادگی از شیر گرفتنش و اینا رو ندارم، تصورشم برام سخته!  ...

اصلا نگران نباش. فقط خودتو تقويت كن، اين حرفا هم كه اگه به بچه شير بدي بچه توي شكمت خوب تغذيه نميكنه و اينا هم همش حرفاي قديميه كه از لحاظ علمي رد شده. كلسيم و ويتامين با نظر پزشك حتما بخور