2733
2739

شوهرم یه دوستی داشت وقتی زن گرفت با کمال احترام پاگشا دعوتش کردیم و یه سکه کادو دادیم بشون و سنگ تموم گذاشتیم براشون. چند وقت بعد این دوست شوهرم بش زنگید که برای شام میخوایم دعوتتون کنیم و خلاصه یه رستوران خوب دعوتمون کردن. منم شب حسابی تیپ زدمو پسرمو آماده کردم و حاضر که بریم دیدم شوهرم اومد گفت هر چی به دوستم زنگ میزنم جواب نمیده. اصلا یهو آب شده بود رفته بود تو زمین. یعنی من هنگ کرده بودم. بعد از یکی دو ماه دوستش پیداش شده بود و بهش گفته بود زنم فشارش افتاده بود دیگه نشد ببخشید. یعنی هیچ وقت تا الان نتونستم دلیل این حجم از بی احترامی رو درک کنم !!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حالم بد میشه تعریفش کنم‌

بگو کمی خالی بشی منم از دوباره گفتن این خاطره حالم بد شد اما از اینکه تعریف کردم احساس سبکی کردم

باور کن روم نمیشد حتی برا کسی تعریف کنم

2738

برادر شوهر بزرگم از من بدش میومد 

دوران نامزدی هر وقت میرفتم خونشون از من پذیرایی نمیکرد.فکر کن برای بغل دستیام پیش دستی میذاشت منو حساب نمیکرد.اصلا تعارفم نمیکرد.جواب سلاممو نمیدادو...

یا رب نظر تو برنگردد...

خونه پسردایی شوهرم بعد از چند سال رفتیم البته همش هی تعارف و اصرار میکردن.. بعد که بهشون زنگ زدیم شام تعارف نزدن بعد از شام رفتیم. یه چایی آوردن و یه نون کوهی و هندونه... در صوتی که قبلش اومده بودن خونه ما .‌ من کلی تدارک برا شام. ۳ مدل غذا و دسر و ژله و چند مدل میوه فصل.. با اینکه عید هم نبود بعد از شام هم آجیل آورده بودم... خلاصه اینکه دوباره بعد مدت ها امسال تصمیم گرغتیم عیددیدنی بریم خونشون زنگ زدیم گفتن نیستیم هر وقت اومدیم بهتون میزنگیم.. هنوز هم خبری نشده ازشون

برادر شوهر بزرگم از من بدش میومد  دوران نامزدی هر وقت میرفتم خونشون از من پذیرایی نمیکرد.فکر ک ...

منم از خواهر شوهرم با تمام وجود متنفرم

البته نه بی دلیل ها

خیلی بهم فحش ناموسی داد و دوس پسراشو بست به من

منم همین کارو باهاش کردم نه به خودش نه شوهرش تو جمع محل سگ نذاشتم و چای تعارف نکردم

همه فامیلاشون بعدش گفتن خوب کردی حقش بود😝😝😝

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706