2737
2739
عنوان

کی یه دستور پخت خوب میگو بلده؟

88 بازدید | 6 پست

فردا میخوام درست کنم تو نت سرچ نکردم چون میخوام هرکس که دستور پخت بلد بود خودش تجربه داسته باشه و بگه خوشمزه شد یا نه

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

اگه فردا ناهار میخوای.امشب بهش ادویه و زعفران و من یه قاشق روغن زیتونم میزنم.گاهی یه کوچولو آبلیمو.تو ظرف دربسته تو یخچال.فردا موقع ناهار خوب خشک میکنم تو پودر سوخاری میزنم سرخ میکنم.عالی میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی ممنون از همگی

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه