2737
2734
عنوان

موندم توروخدا کمکم کنید

130 بازدید | 10 پست

من از وقتی که ازدواج کردم خیلی حواسم به همسرم بود  که یه وقت سمت سیگار نره چون واقعا بدم میاااد امروز همسرم ازم قول گرفت که یه چیزی بهم بگه و من ناراحت نشم منم فقط گفتم بگو نگفتم قول میدم اعتراف کرد که خیلی کم در حد هفته ای 4نخ سیگار میکشه من واقعاااا نمیدونستم چیکار کنم اصلا شوک شده بودم احساس میکنم اصلا اونطوری که باید باهاش برخورد نکردم یه وقت فکر نکنه من مشکلی ندارم و پررو بشه 😰😰😰از یه طرفم میگم سفت بگیرم دیگه هیچوقت هرکاری کنه راستشو بهم نمیگه ای خدا موندددم بخدا کمکم کنید

کاربر قدیمی هسدم(کی به کیه🤪😜)

چی شد که اعتراف کرد؟

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جیغ و داد راه ننداز فقط خیلی واضح ناراحتیتو نشون بده خیلی سر سنگین باش نکه قهر ها مثلا کم حرف بزن کم بخند ادا افسرده هارو در بیار😄

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

مال منم قیلیون میکشید گفته بودم نکشع بعد ی بار دوستاش هعی اصرار کرده بودن کشیده بود منم قهر بودم

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

به نظر من باید باهاش جدی صحبت کنی و بهش بگی که چقدر از سیگار و مرد سیگاری متنفری. یه کم هم ازش تعریف کن و بگو حیف تو نیست که سیگار بکشی و من روت یه حساب دیگه باز کرده بودم و...

ولی سعی کن عصبی برخورد نکنی و صدات رو بالا نبری و تحقیرش نکنی که این جوری بدتر می کنه. اگه شوهرت آدم فهمیده ای باشه حتما قبول می کنه حرفت رو

2738

الان دیگه نمیکشع 😑😑😑

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
کاش همه مشکلات همون ۴ نخ سیگار بود. من که از دیشب تو شوکم هیچ حرفی نمیتونم بزنم. حتی نگاشم نمیکنم.& ...

چیشده

یکم قربون صدقش برو بهش بگو بهش افتخار می کنی و از ویژگی های مثبتش بگو بعد بگو فلان خانمه بوده شوهرش سیگار می کشیده و بعد از یه مدت گرفتار اعتیاد شده 

بگو منم می ترسم تو رو از دست بدم

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘