2733
2739

حدودیه ماهه زایمان کردم خونریزیم اولا کم بود ولی الان زیاااااااد شده البته یه ماهه دارم کاچی میخورم.. هیکم میشه یهو شدیدمیشه.... چی بخورم که قطع شه.؟به نظرتون برم دکتریه چیزی میده که کلا قطع شه؟ 

ببین اگه کم و زیاد میشه برو دکتر چیزی نمونده باشه مامان منم اینجوری بود کورتاژ شد ایشالا که چیزی نیست

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خودش قطع میشه حساس نشو تا ۴۰ روز کم کم خونریزی داری مال من بیشتر طول کشید

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2731

برو دکتر

اخه شما چرا به فکر خودتون نیستین 

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
2738

احتمالا بخودت فشارمیاری کارمیکنی زیاد میشه استراحت کنی کم میشه... دکتر چکار میخوادبکنه چون دوران شیردهی هستی فکرنکنم داروی خاصی بهت بدن

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
بچش دنیا اومده

وااا خودمم میدونم دنیا اومده 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
بانو میگه زایمان کرده

خودمم میدونم زایمان کرده بعضی وقتا بقایای جفت میمونه یا باید پریود شد یا خونریزی کم بشه نه اینکه کم و‌زیاد بشه

2706