2737
2739
عنوان

من دوباره برگشتم☺

| مشاهده متن کامل بحث + 4474 بازدید | 604 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط حرفم بشما نیس اون خانمای دیگه هم ک گزارش زدن اونا رم صدا زدم . 

نی نی یار میان و بررسی میکنن 

اگر دوستتون بی گناه بوده باشن برمیگردن 

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2728
چرا باید بگی مرده تهمت زدی خب !مریض بازی چیه داشته سوال میپرسیده!! بگو نمدونم سکوت کن اصن!! شاید بیچ ...

دلیلی نمیبینم واس شما توضیح بدم حتما نی نی یار خودشون بررسی کردن و این نتیجه رو گرفتن که قطعشون کنن.

2740
ن بخاطر گزارشای نابجای شما بوده!! پرسیدم از نی نی یار ۵ 

هه .مگه الکی گزارش بزنی میترکونن .اوناببینن خیلیاگزارش زدن میترکونن نه باحرف یه نفر😏😏

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
شایدم مرد نباشه یه زن که مریض جنسیه. راست میگین

شاید ک نشد حرف ! باید یقین داشته باشی!! وقتی زنگ میزنیم احکام شرعی درمورد جنابت یا حیض..‌. صحبت میکنیم با اون خانم احکام شرعی صحبت میکنیم نمیگن مریض جنسی هستی !! ولی شما فک کردید اون کاربز مرده !! مگه ن ؟؟ 

گزارش من بسیار به جا بوده . شما (اگه خود دریا 97 نیستین البته) چه میدونید تو پی وی چی به من گفته؟

من جات باشم شات میزارم 😏

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
گزارش من بسیار به جا بوده . شما (اگه خود دریا 97 نیستین البته) چه میدونید تو پی وی چی به من گفته؟

خب سوال خصوصی زنونه بوده شاید قسم حضرت عباس میخوری مرد بوده یا مریض جنسی بوده مشکلش تیرگی بوده !! خودش گفت