2733
2734

سلام دوستان،من هفته سیزدهم بارداریمه و خیلی استرس برای جنسیت جنین دارم، لطفاً اگر راهکاری دارید بگین،سونوی غربالگری گفت بند نافش نمیذاره حنسیتش رو تشخیص بده، من آی یو آی تعیین جنسیت انجام داده بودم،یه دختر دارم و خیلی دوست دارم این یکی پسر باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شکمت تیز شده اومد بالا؟؟؟  یا گرد و پهن شده؟؟؟  تنبل شدی یا فعال شدی؟؟؟  هوس شیرینی ...

فرم شکمم رو نمیدونم چون شکم و اضافه وزن نداشتم، یه ذره مستقیم اومده جلو،قبلا خیلی فعال بودم الان زود خسته میشم ولی کارهام رو انجام میدم، اوایل خیلی هوس شیرینی میکردم ولی الان کمتر شده،آش رشته خیلی دوست داشتم،حرکاتش رو احساس نمیکنم،از بوی قارچ بدم میاد ولی نسبت به مرغ واکنشی ندارم

2728
تست های خونگی هست که جواب میده توی اینترنت پیدا میکنید.چه علایمی دارید مثلا ورم تغییر قیافه ویار خاص ...

نه ویار خاص و ورم ندارم، ولی یه ذره چون وزنم رفته بالا صورتم پرتر شده و میگن بهتر شدی

فرم شکمم رو نمیدونم چون شکم و اضافه وزن نداشتم، یه ذره مستقیم اومده جلو،قبلا خیلی فعال بودم الان زود ...

اگه شکمت اومده باشه جلو چون پسر عمودی میخوابه پسره ولی اگ پهنه دختر افقی میخوابه 

اگ فعال بشی پسره اگ خوابالو بشی و خسته بشی دختره 

شیرینیم که دختره ترشی پسر

اگ از بوی مرغ و گوشت و اینجور چیزا بدت بیاد پسره 

و روزی همه چیز مانند رویای من خواهد شد  
نه ویار خاص و ورم ندارم، ولی یه ذره چون وزنم رفته بالا صورتم پرتر شده و میگن بهتر شدی

اگ حوشگلتری بشی پسره پسر داشتن صورتو روشن و خوش قیافه و سرحال میکنه دختر برعکس 

پس احتمالا پسره .معمولا برای دختر ویار زیاده و ورم میکنن. ولی برای پسر ویار کمه و قیافه مادر قشنگ تر میشه . البته تجربه منه خودتونم میشه با بچه قبلی مقایسه کنید

**اللهم عجل لولیک الفرج**
2738
اگه شکمت اومده باشه جلو چون پسر عمودی میخوابه پسره ولی اگ پهنه دختر افقی میخوابه  اگ فعال بشی ...

همه ي علائم پسرو من طي بارداريم داشتم ولي دختره

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
بیشتر که به دختر خورد🙁

اره ولی ی تست دیه ام هست تست بوعلی سینا خیللللی درررررسته ولی برای مجردها... یا اونایی حامله نیستن برا هرکی گرفتم درست شده با سوزن و نخه روی رگ مچ دست 

پس احتمالا پسره .معمولا برای دختر ویار زیاده و ورم میکنن. ولی برای پسر ویار کمه و قیافه مادر قشنگ تر ...

کلا حالاتم با دخترم متفاوته ولی خیلی استرس دارم، هفتصد تومن برای آی یو آی هزینه کردم، کاش همونی باشه که دلمون میخواد، از شر حرف و نگاه مردم هم خلاص بشیم

همه ي علائم پسرو من طي بارداريم داشتم ولي دختره

محاله چون اولین علایمی ک گفتم خالم بهم گفته متخصص مامایی هست میگه وقتی پسر میخواد به دنیا بیاد راحت تره چون همودی میخوابه و شیکم تیز میشه ولی دختر باید بچرخه تو شکم مادر و بعد ب دنیا میاد ب صورت افقی میخوابه و گرده شکم 

اره ولی ی تست دیه ام هست تست بوعلی سینا خیللللی درررررسته ولی برای مجردها... یا اونایی حامله نیستن ب ...

پس رو من جواب نمیده؟؟

من از روی تقویم چینی نگاه کردم جوابش پسر بود، ولی همش احساس میکنم دختره، فکرم خیلی درگیره

2706