2737
2739
عنوان

اصفهانیا بیاین سوال دارم

375 بازدید | 31 پست

سلام

خوبین؟

جای خوب برا خرید کجا داره شهرتون؟جای باکلاس و لاکچری نمیخواما.جای معمولی جنساش خوب باشه

و اینکه جای دیدنی و خوشگل بگید بهم بجز جاهای معروف

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از کجا اومدی؟ 

هنو نیمدم

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2731
سبزمیدون برو برا لباس

چیا داره؟مرکز شهر میشع؟

میدان امام علی برو عزیزم هم دیدنی داره هم خریدنی

و قل رب انزلی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین✓ خدایا مارو هم خونه دار کن.دعا میکنید ماهم بتونیم بزودی و آسونی خونه بخریم و دلمون شاد بشه...خدایا ما بجز تو هیچ پناهی نداریم نا امیدمون نکن قربانت بشم تو خدایِ فراوانی ها هستی.ببخش به ما از نعمتت‌..خدایا شکرت

سبزمیدون لباس.میدون امام و حافظ وسیله تزیینی.شیخ بهایی هم لباس اسپرت و توخونه ای .خاقانی هم مانتو یه نمه گرون.شهدا کفش و کیف

گفت خاکستر به آتش:تورا می بخشم...ولی.....تبر را نه!!!
2738

من اصفهانی نیستم ولی یکی از زیباترین جاهایی که تو اصفهان رفتم خانه ملاباشی بود یعنی ساعتها دوست داری خیره بشی به درو ودیوار و فرشهای خونه روبروی هتل ملک هست 

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
من اصفهانی نیستم ولی یکی از زیباترین جاهایی که تو اصفهان رفتم خانه ملاباشی بود یعنی ساعتها دوست داری ...

مرسی عزیزم میرم حتما

برا خرید لباس؟

اصفهان کلا جای خیلی لاکچری نداره

خاقانی برو و تو خیابون نظرم از همونجا نزدیکه میتونی بری پاساژ مارتین و مریم 

دیگه پاساژ کوثر کنار هتل کوثر هست

مجتمع پارکم هست

یه دونه پاساژم هست اسمشو یادم نیست سر خیابون خورشید 

من چن سال پیش اونجا دانشجو بودم کلا بد نیست لباساش ولی مثه تهران نیست

برا خرید لباس؟ اصفهان کلا جای خیلی لاکچری نداره خاقانی برو و تو خیابون نظرم از همونجا نزدیکه میتون ...

هوووم

ممنون

میدون امام هم جای توریستیه هم بازارهای تو در تو داره صنایع دستی هم داره

رفتم اونجا رو

مرسی

2706