2733
2734
عنوان

متاهلای با تجربه بیان راهنمایی

166 بازدید | 23 پست

من یه شوهر با سیاست مغرور کله شق و کلا رییس دارم با یه مادر شوهر خیلیییی بدجنس

الان یه مدته کرایه خونه رو شوهرم فشار آورده 

منم گفتم طلاهارو بفروش بذاریم رو  رهن خونه

آخه زیاد اهل طلا پوشیدن نیستم

از اونطرف مادرشوهره کاغذ خریدارو نه به من میده نه بچش و تو نامزدی هم بهم گفته بود طلاهاتو نذار بفروشه

از یه طرفم دلم واسه شوهرم میسوزه درسته خیلی اذیتم میکنه منو زیاد بیرون نمیبره جلوی دهن ننشو نمیگیره البته نمیتونه که بگیره

ولی بازم میگم شوهرمه گفتم بذار بفروشه خودشم میگه من قدرتو میدونم و اونجوری بیشتر میدونم و فلان

الان موندم بخدا 

یه با  یاد اذیتاش میوفتم که چقد خودش و مادرش خون به جگرم کردن نمیخام سربه تنشون باشه

باز یه بارم میگم ولش کن شوهرته سایه سرته دنیا دوروزه

حالا بنظرتون چیکارکنم و اینم بگم شوهرم واسه سروسامون زندگیمون تلاششو میکنه و اگه پول داشته باشه هیچی برام کم نمیذاره و نه نمیگه

یه روزی حال منم خوب میشه

از حق نگذریم  این جمله مادر همسرتون ؛

جمله مادرانه ای بود ک

طلا نفروش !!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نفروش

مادرشوهرت ادم خوبيه ك اينو بهت گفته

والا مال من ك همش ميگه بفروش شوهرته بفروش

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

اینکه مادرشوهرخوبیه که نمیذاره طلاهاتوبفروشی

همه رونفروش مردا بی رحمن بیشتردلت براخودت بسوزه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2738
اینکه مادرشوهرخوبیه که نمیذاره طلاهاتوبفروشی همه رونفروش مردا بی رحمن بیشتردلت براخودت بسوزه

خب آخه من حقی از اون طلاها ندارم اخیار خرید و فروشش بازم دست شوهرمه یه جورایی اونا مثه امانت دستمه

یه روزی حال منم خوب میشه

بنظرمن که مادرشوهر دلسوز و خوبیه کهدمیگه نفروش ، بنظرم اگه شوهزت خودش اصرار نمیکنه واسه طلا توهم نفروش ، اون بالاخره جورمیکنه اجاره رو ، ‌ولی فوقش اگه میخای بفروشی یه مقدارش رو واسه خودت نگهدار ، چندتا تیکه کوچی‌کترش رو بفروش ! همیشه پس انداز باید داشته باشی 

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2706