2737
2734
عنوان

سلام..عکس در پست اول

376 بازدید | 14 پست

سلام .دوستان

حدود ۶-۷ سال پیش دوستم این دستگاه رو بهم کادو داد .کاراییش سفید کردن پوست،ازبین بردن لک و کک مک و حذف چربی و کلآ این موارده .اونموقع چند باری استفاده کردم بعد فهمیدم حاملم گذاشتمش کنار ..الان آوردمش خواستم استفاده کنم سرمی که روشه قبل استفاده باید زد تاریخ انقضاش گذشته .کسی بوده این دستگاه رو داشته باشه ؟واقعآ تآثیر داره من استفاده کنم؟سرمشو از کجا بخرم؟؟ممنونم 

💑=👧👧🧒

چه دوستی،،،،کاش ماهم از این دوستا تو نی نی سایت پیدا کنیم😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم عکس رو ببر فروشگاهی که لوازم آرایشی داره بپرس

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
عزیزم عکس رو ببر فروشگاهی که لوازم آرایشی داره بپرس

مرسی عزیزم .الان سرچ زدم تو  فروشگاههای اینترنتی ناموجود زدن این دستگاه رو..نمیدونم فروشگاههای آرایشی داشته باشن یا نه 

💑=👧👧🧒
2738
مرسی عزیزم .الان سرچ زدم تو  فروشگاههای اینترنتی ناموجود زدن این دستگاه رو..نمیدونم فروشگاههای ...

بودنش که هست

ولی فراوانیش زیاد نیست باید بیشتر بگردی

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
2706