2733
2739
عنوان

تجربه دعا و طلسم دارین

6462 بازدید | 36 پست

بچه ها به طلسم و دعا تا حالا کاریتون انجام شده؟والا من تاحالا اصلا اعتقادي نداشتم و میگفتم تا خدا هست جای حرف باقی نمیمونه،،، تااینکه یهو شوهرم لج افتاده که طلاق فقط،هرچی میان میگن بابا ایرادش چیه یا چتونه کلا حرفی نداره واسه گفتن،،،،که حالا جاش اینجا نیس که بگم بقیشو،،،،خالم رفته پیش یکی بدون اینکه به من بگه ،گفته یکی یه فلان چیزی اورده خونه این یه نذریم براش اوردن،نذری رو که خورده پیش چشم شوهرش سیاه شده.... بجه ها میشه؟ تجربه دارید؟داداشم ایمان قوی ای داره ولی میگه توو قرانم اومده پس میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چندین سال قبل توخونواده ی مامشکلی بودکه یه دعانویس گفتن خوبه اول هرماه گفته بود باید بیاین تاحل شه اونم 4.5 ماه پشت سرهم وگفته بودحل میشه نزدی نه ماه رفتیم ولی هیچی به هیچی.از اون موقعست که میگم تاخدانخوادهیچی نمیشه

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
2740

منم این اتفاق برام افتاده خداراشکر بعدش شوهرم خوب شد بعدا که ازش پرسیدم گفت اصلا نمیدونم چرا اینجوری بودم

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

خب برو باطلش کن

تو ک نمیخوای برا بدبخت کردن کسی کار بگیری

میخوای برا باطل کردن کار خودت بری

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

راهکارشم فقط توکل کردم به خدا و ایت الکرسی میخوندم

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
دقیقا هم از تایمی که میگه شوهرم بهم ریخته،،،،نه ففط با من،حتی ارامش خودشم گرفته شده  ،خیلی بهم ...

به دعانویس پولی اعتقاد ندارم من ولی ۴۰ روز سوره بقره بخون یا صوتش رو دانلود کن تو خونه ات پخش کن نمازات رو تونستی بخون با وضو باش صبح بعد بیدارشدن شب قبل خواب هم ناس و فلق و آیه الکرسی یعنی ۱ ایه رو بخون خدا درد داده خودش درمان هم داده من فقط به راهکارهای قرآنی اعتقاد دارم

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍