2733
2739
عنوان

بارداری

118 بازدید | 14 پست

سلام .من هفته 6روتموم کردم واول هفته هفت بارداری هستم شبهاو روزهاپهلوهام دردمیکنه وموقع غذاخوردن حالت تهوع دارم .ووقتی ادرارمیکنم یک فشارکمی ب دهانه رحمم میادکه میخوادادرارخارج بشه .ایااینهاطبیعی هستن .؟؟؟وسونورفتم گفتن که ضربان قلب بچه ذعیف میزنه چون اول بارداری هست .حالا بایدچیکارکنم خیلی نگرانم ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همسون طبیعیه اون فشار موقع ادارو منم دارم فکر میکنم الان مثانم میفته زمین و واژنم درد میگیره یدونه سونوی دیگه هم برو هفته هشت

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

منم الان اول هفنه ۷ هستم امدم ازمایشمو تکرار کنم چون ترشح تیره دارم 

تهوندارم خیلی خیلی کم که احساس نمیشه ولی معده درد هر ازگاهی دارم 

ولی زیر دلم مثل دردای پریودی میگیره یا اینکه چند ساعت منقبض میشه و بعد ترشحم زیاد میشه ترشح رنگ تیره و .... کمر درد هم دارم همش استراحت بودم این چند روز شیافت هم میزارم و ....

دعا کنید مشکلی نباشه 

منم الان اول هفنه ۷ هستم امدم ازمایشمو تکرار کنم چون ترشح تیره دارم  تهوندارم خیلی خیلی کم که ...

حالا چرهکا ازمایش باید میرفتی سونو

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2738
2706