2733
2739
عنوان

داغونم....

560 بازدید | 17 پست

نمیدونم چمه . وسط شادیا میکشم کنار حالم بده اعتماد ب نفسم زیر صفر  .حس میکنم افسرده شدم الکی گریه میکنم همش . از همه فراریم. حس میکنم ی جوریم هیچ کس دوسم نداره از خودم متنفرم😢😢

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سعی کنید افکار منفی را از ذهن دور کنید، با توکل به خدا مسیر جدیدی را برگزینید، یک هدف را دنبال کرده و برای رسیدن به آن تلاش کنید، به دیگران ثابت کنید که قوی هستید و به این سادگی نمی شکنید...

لطفا تحت هیچ شرایطی درخواست دوستی ندهید.مرسی
بمدت ازهمه فاصله بگیر سفر برو یه جایی ک بتونی باخودت خلوت کنی

نمیشه خانوادم نمیزارن😢 یعنی دوسدارم ی جا برم هیچکس نباشه 😢

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          

درود دوست خوبم

حال روزتو خییییلی خوب درک میکنم

منم بریده بودم 

دوستم اومد و فرشته نجاتم شد حالا قول دادم منم بیام و این متنو واست بفرستم 

جدی بگیرش

رفتم کانالشو پیدا کردم و کتابو تهیه کردم

جنس حرفاش فرق داشت

بهترین کتاب عمرم کتاب """" فراسوی شفای زندگی """" هست

اثر استاد همتی عزیز

این کتاب به حدی من رو تغییر داد که باورم نمیشه .

واقعا نابود بودم و کلی افکار نا امید کننده و نگران کننده داشتم

ذهنم پریشون بود و به خودکشی فکر میکردم چون همش کتاب های فلسفی خوندم بودم.

این کتاب به من زندگی بخشید

به همتون پیشنهاد میکنم بخونید

هم متنی داره هم صوتی !

داخل سایت استاد امیر همتی هم هست

به حدی تاثیر گذار بوده که داره به زبان انگلیسی و اسپانیایی هم ترجمه میشه

از دست نده .

روز خوش

2738
سعی کنید افکار منفی را از ذهن دور کنید، با توکل به خدا مسیر جدیدی را برگزینید، یک هدف را دنبال کرده ...

تو عقدم در شرف طلاق .اون بیشعور با حرفاش داغونم کرد

تو دومین روز عقد ب شدت تحقیرم کرد از ظاهرم ایراد میگرفت جلوش گریه کردم میخندید😢

تو عقدم در شرف طلاق .اون بیشعور با حرفاش داغونم کرد

ببینید در زندگی یک سری آدمها هستند که از ارتباط با آن ها انسان متضرر خواهد شد، سعی کنید با صدای صریح آن ها را از خود دور و با قدم های استوار خاطرات با آن ها را زیر پا لگدمال کنید، به گذشته برنگردید، هدفی را انتخاب و برای رسیدن به آن تلاش کنید تا همه بدانند که شما تهدید ها را به فرصت تبدیل خواهید کرد...

لطفا تحت هیچ شرایطی درخواست دوستی ندهید.مرسی
2706