2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زود ازدواج كردن خوبه اما براي كسي كه بقول ما دختر زرنگ و با فهم و شعوريه بعضيا زود ازدواج ميكنن بعد ميرن تو زندگي كثافت كاري ميكنن با توجيه اين كه ما جووني نكرديم

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

۱۱سالگی خاله مامانم زندگیشم خیلی خوب بود شوهرش الان فوت شده نه تا بچه ام داشته همه تحصیل کرده و خونواده با فرهنگ

این اکانت توسط سه نفر اداره میشود و مشترک است.۱۸ساله-۲۵ساله-۳۲ساله.  سوگول-سالی-سیمین
2738

.تو اقوام شوهرم یکی بود 14سالگی عروسی کرد.عروسیش یک ماه قبل عروسی من بود.

بعد هرجا میرفتیم میگفتن عروس خانوما بشینن کنار هم.

من 22 اون 14

انقدر مسخره بود

کاربری قبلیمو ترکوندم.نپرس چرا. 
.تو اقوام شوهرم یکی بود 14سالگی عروسی کرد.عروسیش یک ماه قبل عروسی من بود. بعد هرجا میرفتیم میگفتن ع ...

وای چ جااالب شوهرش چن ساله بود؟ ی کم تعریف کن بخندیم 😂

💜💙

دختر خالم زود ازدواج کرد هفده سالش بود

۴ تا بچه داره

خودش دکتری روانشناسی داره و مدیره تو ی ارگان دولتی

البته همسرش ده سال ازش بررگتر بود

از لحاظ مالی عالی بود

از لحاظ اخلافی و حمایتی عالی تر

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
من هنوز ازدواج نکردم ولی با عشقم همو میخایم و فردا مامانش میزنگه واسه خاستگاری و بابامم مخالفه باید ...

چن سالشه آقاتون

این اکانت توسط سه نفر اداره میشود و مشترک است.۱۸ساله-۲۵ساله-۳۲ساله.  سوگول-سالی-سیمین
2706