2737
2739
عنوان

دخترم فردا واکسن ۱۸ماهگی داره

79 بازدید | 18 پست

خیلی میترسم چون میگن خیلی سنگینه.دخترم رفلاکس و الرژی داره قطره نمیتونم بدم باید شیاف بزارم.هر ۴ ساعت باید یه کامل بزارم؟میشه هر نکته ایی بلدین بگین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

18ماهگی دردداره

اولش دردنداره ولی چندساعت بعدش 5یا6ساعت بعدش نمیتونه راحت راه بره وبعدم تب میکنه

بذاران اولش راه بره که پاش سفت نشه خیلی هامیگن مامیبریم پارک که یکم بازی کنه که راه بره بعدااذیت نشه

دختر منم رفلاکس و آلرژی داره ولی به قطره نداره دو ماه پیش زدم ۱۸ ماهگیش رو .بلافاصله از بهداشت اومدیم قطره دادم و هر ۴ ساعت تکرار کردم . روی پاش یه تیکه یخ کوچولو رو تو کیسه فریزر و بعدش داخل جوراب خودش گذاشتم و گزاشتم از زیر شلوار روی پاش . با همین روش من در آوردی نه پاش گرفت و نه تب کرد

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
2738

ای بابا 

ای بابا 

ای بابا 

منم 17 همین ماه باید برم بزنم 

عجب بدبختیه این واکسن زدن    کاش به خودم قرار بود بزنن سر تا پامو عذا گرفته اینقدر استرسشو دارم که نگو و نپرس ، ولی تو استرس نداشته باش ایشالا خیلی بد نمیشه 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2706