2737
2739
عنوان

جراحی فک و صورت

193 بازدید | 8 پست

سلام دوستان عزیزم... من تازه وارد نی نی سایت شدم

خوش اومدم😁😁

من قراره برم جراحی فک کنم اما دکتر خوب نمیشناسم از اونجایی که عمل حساسیه یه دکتر عالی و خوب تو مشهد بهم معرفی کنید؟ 

علاوه بر اون اگه تجربشو داشتین بگید لطفا 

من وقتی میخوابم دهنم بازه فکمم کوچیکه دندونامم باید ارتودونسی بشه و یه کمم فکم جلویه:((

منم یکی از دوستام میخواد جراحی فک تو مشهد برات میپرسم دکترش کی بوده.جراحی فک پایین میخوای انجام بدی؟اون دوستم میخواد جراحی فک عقب رفته انجام بده.

ببین به نظر من برو اول نظر کسایی که جراحی فک انجام دادن رو بپرس خیلی کمکت میکنه.سایتارو بخون کسایی که اونجا نظر دادن اینا خیلی بهت کمک میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یکی از دوستام میخواد جراحی فک تو مشهد برات میپرسم دکترش کی بوده. جراحی فک پایین میخوای انجام ...

من فکم جلویه علاوه بر اون کوچیکه حالا باید برم پیش دکتر ببینم فک پایین تنهاست یا هردو فکه 

ممنون دوستم:)) 

2731

مبینا جان جراحی فک انجام دادین؟جراحی فک و ارتودنسی میخواستین؟من دوستم انجام داد درد بعد از جراحی فک میگفت نابودم کرده  یکمم ورم صورت بعد از جراحی فک پیدا کرده ولی خیلی راضیه.مراقبت های بعد از عمل جراحی فک رو هم داره انجام میده

دکتر خوب پیدا کردین؟

برای جراحی فک و صورت اگر واقعا دنبال دکتر خوب هستی برو تهران پیش دکتر حمیدرضا فتحی... از لحاظ تجربه و مهارت حرف اول رو میزنن و درجه یک هستن. بسیااااار هم انسان و دلسوز و خوش برخورد هستن. یک بار برای مشاوره بری پیششون خودت متوجه میشی که چقدر پزشک درجه یکی هستن.

2740

عزیزم منم فکم کوچیک رفتم گفتن باید دوسال ارتودنسی کنم بعد دوسال برم جراحی فکم بشکونن بزرگترش کنن بعد عملم باید دوسال دیگ ارتو دنسی کنم واقعاا هم وقت گیره هم به شدت اذیت میکنه هزینشم بالا ۷۰ درمیاد 

من بینیم عمل کردم بهم گفتن اگ دوست داری میتونی جراحی ترکیبی فکو بینی انجام بدی ک خیلی عالی میشه اینطوری ک برات پروتز چونه انجام میدن ولی از چندتا دکتر پرسیدم گفتن دوتاشون باهم انجام نده باعث میشه حالا بینی ورم داشته باشه و اینو از پروتز با اندازه مناسب استفاده نشه الان منتظرم یک سال از عمل بینیم بگذره تا برم پروتز انجام بدم تو این مدتم از ژل استفاده میکنم فعلا من چال چونه عمیق ب شدت زشتم داشتم با ژل حل شده 

پروتز هم ارزون تره هم خیلیییی راحت تر فرم چونه هم عالی میکنه پیشنهاد من ب تو همین پروتزه چونس