2733
2739
عنوان

کیا تو عید خواب بچشون به هم ریخته

115 بازدید | 10 پست

من پسرم عادت داشت ۹:۳۰ میخوابید الان تا ۲ و ۳ بیداره و خیلیم بداخلاق شده به تظرتون بعد از تعطیلات درست میشه؟ خیلی سخته اینطوری

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همینطور،،،،،یه فته دیگه واسه مهدش باید 8 بیداربشه،،،،،ولی عادت کرده تا 11 بخوابه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

خوشبحالتون تا دو و سه بیداره 😞من قبلا دخترام سر ساعت ۴ صبح میخوابیدن الان ساعت ۷ صبح تازه خوابشون میبره منم بیهوش میشم‌کنارشون 😞

😥تورو خدا برا کاربریم تبریک نگین خیلی ضایست ....من این بار دهمه ک میترکم و باز ثبت نام میکنم 😪
ما جایی نمیریم زیاد ولی پسرم اشتهاشم کور شده غذا نمیخوره همه چیزش بهم خورده این چند روزه

د@یقا مثه پسر من نه غذا میخوره نه میخوابه نمیددنم چشه حالا ما زیاد مهمونی میریم

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2738
خوشبحالتون تا دو و سه بیداره 😞من قبلا دخترام سر ساعت ۴ صبح میخوابیدن الان ساعت ۷ صبح تازه خوابشون م ...

سعی کن خوابشون رو تنظیم کنی خواب شب براشون لازمه

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
سعی کن خوابشون رو تنظیم کنی خواب شب براشون لازمه

نمیشه قبلا ب زور و دردسر تنظیمشون کردم باز خراب شد😞میخوام ب شوهرم بگم برگشتنی بلیط شب بگیره ک تو ماشین بگیرن بخواب تا صبح صبح بیدار شن ...اینجوری شاید تنظیم شع 

😥تورو خدا برا کاربریم تبریک نگین خیلی ضایست ....من این بار دهمه ک میترکم و باز ثبت نام میکنم 😪