2733
2734
عنوان

عصر جديد

341 بازدید | 23 پست

🔴عصر جدید، کشف استعداد یا سرگرمی و هیجان؟

برنامه دیشب عصر جدیدو دیدید؟

طرف ذهنش و حافظه‌اش شبیه کامپیوتر بود. یه چیز عجیبی بود. هر استانی رو میگفتی، در چند ثانیه تمام شهرهاشو میگفت. هر بیماری‌ای نام میبردن، تمام قرص‌های اون بیماری رو می‌گفت. عدد "پی" رو تاچندهزار رقم اعشار حفظ بود.

آخرش دوتا مجری رای منفی دادن بخاطر نازیبا بودن اجرا. که ایراد به‌جایی نبود، چون طرف می‌خواست بگه من تو  صدم ثانیه‌ای هرچی بخواید میگم، مجبور بود تند تند حرف بزنه. که از کیفیت بصری اجراش کم می‌کرد.

حرف اینجاس، اگر این برنامه برای کشف استعداده دیگه اجرای زیبا و نازیبا نباید دخالت داشته باشه. سلیقه شخصی مجری نباید دخالت داشته باشه. جالب اینجا بود که یکی از مجری‌های برنامه گفت ما برای کشف استعداد اینجاییم نه سرگرمی بعد به مجری‌های دیگه گفت این شرکت‌کننده استعداد عجیبی داشت، چرا رای منفی دادید؟

👈 بنظر میاد تاحدی این برنامه از کشف استعداد به سمت سرگرمی و هیجان تمایل پیداکرده. درقسمتی جدا درباره عدم امکان مقایسه استعداها و هنرهای مختلف صحبت می‌کنیم.

👈ایراد بعدی در این برنامه که در اجرای همین شرکت‌کننده هم وجود داشت عدم رعایت احترام، عزت نفس و شخصیت برخی از شرکت کننده‌هاست. مثلا در همین اجرا وقتی رای‌ها مشخص شد و 2 رای مثبت و دو رای منفی داده شد. از تماشاگران نظرسنجی شد. تماشاگرا هم نظرشون نصف نصف بود تقریبا. البته بعضی از تماشاگران کلا دست میزنن، چه به عنوان موافق چه مخالف. خلاصه این بنده خدا زمان زیادی سرپا وایساده بود تا تکلیفش مشخص بشه، بسیار صحنه ناراحت‌کننده ای بود. یک مرد میانسال 40_50ساله که بخاطر استعدادش دعوت شده به برنامه، سرپا وایساده بلاتکلیف. تا آخر یکی از مجری‌ها گفت بیاد فینال. این شرکت کننده خیلی ناراحت شد تا اخر برنامه.

البته در برخی از موارد برخورد مجری‌ها با شرکت کننده ها خوبه، بعضی جاها که انقدر برخورد خوبه که جملات عشقولانه از خودشون دَر میکنن که یکم عدم تعادل و عدالت در برخورد با اجراکننده‌هاست. که بهتره برای همه یکسان باشه

#عصرجدید (قسمت پنجم)

کشف استعداد یا سرگرمی و هیجان؟

عدم احترام به شخصیت برخی افراد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دلم برای سر پا ایستادن  طولانی مدت  این بنده خدا  سوخت واقعا .....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

آخر من نفهمیدم علت دعوت علی قمی چی بود این وسط؟

چه مهارتی داشت؟

گرفتن ۹ تا استکان نعلبکی که کار مهمی نیست😏

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

بعد هم این برنامه داره تبدیل میشه به شب کوک . دیگه اواز خونی که جزئ استعداد درخشان محسوب نمیشه . 

چند تا برنامه قبلتر یه دختر بچه رو اورده بودن که مخ ریاضی بود ولی داورا بهش رای ندادن . واقعا متاسفم . 

حالا اگه این دختر بچه بلند میشد باله میرقصید حتما بهش رای میدادن.

خلاصه اینکه ...... بادکنک و زیاد باد کنی ، تو صورت خودت میترکه 
2706