2733
2734

زنو شوهر مثل هم نباشن بدبخت میشن 

هر چی بیشتر شبیه هم باشن خوشبخت ترن 

و هر چی بیشتر با هم فرق داشته باشن بدبخت

تمام 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کبوتر با کبوتر باز با باز...

کند همجنس با همجنس پرواز....

باید کفو هم باشید وگرنه اول اختلافاتونه.ما که هردوتا طلبه و با یه میزان مذهبیم تو بعضی مسائل زمین تا آسمون تفاوت داریم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2740

بنظرم اصلا و ابداا نمیشه کنار اومد با کسی که خیلی مذهبیه در حالی که خودت مذهبی نیستی و لارجی و همینطور برعکسش،باید تعادل رعایت شه چون زندگی واقعا عذاب آور میشه

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏

قبل از مذهب انسان بودن مهمه

هیچوقت از دید دین کسی رو نگاه نکن چون باعث میشه تعصبات دینی مانع از دیدن خوبی ها و برابری ها بشه

ولی اگه واقعا برای هر دو طرف مذهب و دین خیلی مهمه 

پس دور تفاوت خط بکش چون خیلی دچار مشکل میشین

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

آره خب اگه از نظر مذهبی آدما تفکراتشون باهمدیگه هم جهت نباشه خیلی تو زندگی به مشکل برمیخورن 

مگه این که واقعا بخوان این یه مورد رو ندید بگیرن که بنظرم شدنی نیس، بالاخره یه جایی بهم میخورن

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
شيعه و سني نباشن  بقيش حل شدس  پيرو تاپيك صبح ميكم ك دعوا بود😂

من اون تاپیک بودم ولی زود رفتم اخه مساله اینه بنده خدا میگه چیکار کنم طرف داره سر حق و باطل بحث میکنه این که نمیخاد مذهب انتخاب کنه میخاد شوهر انتخاب کنه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
شيعه و سني نباشن  بقيش حل شدس  پيرو تاپيك صبح ميكم ك دعوا بود😂

خیلی ابلهن کسایی که سر این دعوا میکنن 

مسلمونا این همه به هم شباهت دارن واسه چی بحث الکی می کنن  

نه کسی سنی میشه نه شیعه با حرف کسی 

پس بحث فقط دشمنی میاره و کسایی که بحث میکنن گناهکارن

بیشترم از طرف یه عدس که اسم نمیارم 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

خيلي مهمه ،تفاوت فرهنگي شديد داشتن ازدواج اشتباهه

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2706