2737
2734
واقعااااا؟؟؟؟؟

اوهوم

خب من کلا تو فکر طلاق بودم

افتضاحم بود زندگیم

خداروشکر تموم شد

ی روز ک دلم نمیخواست برم خونه نشستم با رییسم کلی حرف زدم اونم ردهنماییم میکرد برگردم سر زندگیم اما زندگی خوبی نداشتم دیگه.وایسادمو ۱سالطول کشید طلاق گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا باز خوبه تو اونو داری...منی ک خودم اینو انتخاب کردم چی بگم

منم بخاطر محدودیتهای مادرم تن به ازدواجی دادم که اصلا از هیچ جهاتی با هم نظر مشابه نداریم و اصلا زندگی مشترک رو فقط خیلی ببخشید توی چنددقیقه رابطه میبینه و بس. .... نه خرجی و نه درک نه صحبت و نه صداقت و. ..... توی عقد متوجه شدم با چه عوضی ای روبرو شدم خاستم جدا بشم که مادرم گفت درست میشه صبوری کن. ..... الان ده ساله هیچی درست نشده که هیچ. ... بدترم شده 

من با ریسم مشورت میکردم. دیگ طلاق ک گرفتم همون ریسم اومد خاستگاریم داریم ازدواج میکنیم

😆😆😆

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
همه چیو میگی؟بعد راحت میشی؟

ما فقط بخاطر خواهرشوهر مادرشوهرم دعوا میکردیم ک الان چند ساله خداروشکر راحتم.

اگر وسطش ی چیزی راجع ب خانوادم بود نمیگفتم.بقیه رو میگفتم و با مامانم دوتایی غیبت میکنیم و فحش بیشعور و این جور چیزا بهشون میدیم راحت میشم.

مامانم بیشتر از من اعصابش خورد میشه.خوبم ک باشیم باز پشتشون غیبت میکنیم.بعضی وقتا میگم نگو مامان!!میگه وای چ دلت صافه

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
2738
چندسالتونخ چند ساله ازدواج گردین چند سال دوست بودین رابزتتون تا چ حد بود تو دوستی

امسال میشه هفت سال ک ازدواج کردیم.....من الان ۳۱ سالمه و اون ۳۴....کمتر از یه سال دوست بودیم و همون صمیمیت بیخودی ک ایجاد شد تو دوستی مانع شد ک بهم بزنم باهاش...

کسی آدمودرک نمیکنه تادراون شرایط قرارنگیره مادرم وخواهرام هستن بادوستام ولی خیلی چیزهرونمیشع گفت بهترین سنگ صبورم خداس چون به کسی نمیگه تازه کمکم هم میکنه بدون چشم داشت ومنتی😍

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
من هر روز کلی با مامانم تلفنی حرف میزنم.وقتایی ک شوهرم ناراحتم کرده باشه.جواب مامانمو نمیدم ک نفهمه. ...

دقیقا عین منی. .... هر روز آمار منو میگیره که ببینه با شوهرم خوشم یا نه. .... یع روز گوشی برندارم نذر و نیاز میکنه که اتفاقی نیفتاده باشه برام. ..... حتی شوهر عوضیم یه زنگ نزد سال جدید رو بهش تبریک بگه. ....ولی مامانم همیشه هواشو داشت و هنوزم داره. ...

اوهوم خب من کلا تو فکر طلاق بودم افتضاحم بود زندگیم خداروشکر تموم شد ی روز ک دلم نمیخواست برم خو ...

خداروشکر عزیزم.ایشالا خوشبخت بشی

دقیقا عین منی. .... هر روز آمار منو میگیره که ببینه با شوهرم خوشم یا نه. .... یع روز گوشی برندارم نذ ...

ایشالا همیشه خوش و سالم باشین وسایه  مادرتون بالا سرتون

2706