2737
2739
عنوان

خانوما موهامو کوتاه کنم؟

129 بازدید | 13 پست

سلام موهام خیلی بلند شدن ولی از یه طرف دوست دارم کوتاه کنم راحت بشم از یه طرف میترسم پشیمون بشم😣 چیکار کنم به نظرتون؟

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

موی کوتاهو هی باید کوتاه کرد

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا کجا هست ؟

با عرض معذرت تقرییا تا روی ب.ا.سنم

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

من کوتاه کردم

خیلی خوبه راحته😁

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
وای گلم کوتاه نکن زن با موبلند خوشگله چطور دلت میاد

ولی خیلی اذیت کنندس

2738

تنوع دادن و از یکنواختی در اومدن روحیه آدمو خیلی خوب میکنه به شرطی که از خودت مطمئن باشی که بعدا پشیمون نمیشی موئه دیگه الان کوتاهش کن تا یه سال دیگه دوباره همین اندازه میشه

آااااامد بهار جان ها😍😍😍😍و اینک حکومت فروردینیا😍😍😍😍👑👑👑👑👑